Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
En Donanımlı Hasta Yataklarının Özellikleri Neler?

Kişilerin doğduğunda ya da daha sonra gelişen bazı durumlarda, hayatlarına engelli ve yatağa bağımlı olarak devam etmeleri gerekebilmektedir. Bu süreçte hasta, bir yakınının ya da bakım görevini üstlenen birinin yardımlarına muhtaç hale gelir. Tüm gününü yatakta geçirmek zorunda kalan, hareket kabiliyeti bulunmayan ve başka pek çok sorunu da beraberinde yaşayan bu hastalar için en önemli şey konfordur.

Konfor

Yatağa bağımlı bir kişi olarak tüm günün ve gecenin, belki de yıllarca bir yatakta geçiyor olması psikolojik olarak zaten zorken, bir de rahatsız bir yatakta geçmesi durumu daha da kötüleştiren bir sürece çevirir. Hasta yatağı, ortopedik özellikleri ile hastaya ihtiyacı olan vücut desteğini uygun basınçla sağlar. Hastanın daha rahat olması için gerekli olan hasta yatakları, en başta konforlu olmalıdır. 

Güvenlik

Felçli ya da farklı bir fiziksel engeli bulunan bireylerin, kendi başlarına dönerken ya da birileri tarafından döndürülürken düşme ihtimalleri vardır. Ayrıca hastalar kaldırılıp indirilirken de aynı şekilde düşerek zarar görme ihtimali bulunur. Bu durumlar için hasta yataklarının karyolalarında özel korkuluklar bulunmalıdır. Bu korkuluklar hem hasta için hem de yakını için güven verecek donanımlardan biridir. Yatağın tamamen aşağı ve yukarı hareket eden modelleri de güvenlik konusunda hasta ve yakını için önemli bir özelliği sunar. Bu özelliklere sahip olan hasta yatakları satın alınabildiği gibi, hasta yatağı kiralama şansı da bulunur.

Hijyen

Hastalar hareket özgürlükleri bulunmadığı için doğal olarak bazı kazalar meydana gelebilmektedir. Yeme ve içme gibi durumlarda dökülmeler olabildiği gibi, tuvalet ihtiyaçlarını giderme konusunda da bazı kazalar yaşanabilir. Tamamen doğal olan bu süreçler, hasta yakınları için bir süre sonra işkenceye dönebilir. Hasta yatakları, fermuarlı ve yıkanabilir özellikte üretilmeleri sayesinde temizlik konusunda son derece pratiktir. Ayrıca pek çoğu alezli olarak satışa sunulur. Ayrıca karyolada bulunan tekerlekler sayesinde, yatağın hareketi ve etrafının temizlenmesi de pek çok modelde mümkündür. 

Döndürme

Hastaların en büyük ihtiyaçlarından, hasta yakınlarının da en çok zorlandığı konulardan biri olan hastanın sağa ve sola döndürülmesi, pek çok durumda ertelenen ve aksatılan bir hal alır. Bu süreçte hasta için sancılı ve ağrılı bir duruma yol açan bu ertelemeler, hastalarda yatak yaralarının oluşmasına ve daha ciddi sorunlara da yol açabiliyor. Hasta yatakları modelleri içinde bulunan ve hastanın tek bir tuşla sağa ve sola döndürülmesini sağlayan özellik sayesinde bu süreç artık ne hasta ne de hasta yakını için bir problem olmaktan çıkar. 

Havalandırma

Hasta yatakları içinde en çok tercih edilen özelliklerden biri olan havalandırma, hastanın sağlığı ve konforu için en önemli desteklerden birini sağlar. Hastalarda basınç ve sabit durma sonucu, ter ve nem dolayısı ile oluşan yatak yaraları, havalandırma özelliği sunan yatak modellerinde ortadan kalkar. Hastanın yatağa temas eden bölgelerini uzaktan kumanda ile istediğiniz anda havalandırma şansı sunan bir modeldir.

Masaj

Sabit yatan hastaların en büyük sorunlarından biri olan kan dolaşım bozukluğu ve kronik ağrı gibi durumlar, masaj özelliği sunan hasta yatakları ile ortadan kalkar. İstenen anda hastaya masaj yapan bu yataklar, istenilen bölgede yoğun ya da daha hafif olarak da etki edebilme şansını sunar. Hasta yatağı fiyatları ise tüm bu yatak özelliklerine bağlı olarak değişim gösteren bir aralığa sahiptir.

Hasta Yatakları

  
274 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın