Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Medikal Bir Ürün müdür?

Hasta yatağı alırken dikkat edilecek birçok husus bulunur. Bunların başında, kişinin yaşı, geçirdiği rahatsızlıklar ilk sırada yer alır. Ameliyat sonrasında kullanılacak hasta yatağı ile felçli ya da ileri yaş hastalarının kullanacağı yataklar farklı özelliklere sahip olmak zorundadır.

Hasta yataklarının farklı yaş gruplarına hitap etme özelliği firmamızda zengin içeriklerde mevcuttur. Kaliteli hasta yatakları arasında yapılan fiyat karşılaştırmasında da firmamız ürünleri tercih edilecektir.

Kiralık Hasta Yataklarının Tercih Edilme Nedenleri

Hasta yatağı modelleri, hastanın ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Hastanın alım gücü de yatak temininde önemli faktörlerden biridir. Kiralık hasta yatakları, her bütçeye uygun çeşitliliktedir. Firmamız gibi kurumsal işletmelerden kiralık hasta yatağı temin edilmesi son derece önem taşır.

Kiralık hasta yataklarında temizlik ve bakımlarının yapılmış olması son derece önem taşır. Firmamızın kiralık hasta yatakları, yenilerinden ayırt edilemeyecek kadar temiz ve bakımlıdır. Hijyen, hasta yataklarında önem taşımaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olan firmamız, hasta yataklarını hijyen kuralları çerçevesinde temizlemektedir.

İyileşen hastalar için işi biten hasta yatakları, evlerde yer işgaline sebep olur. Kiralanan hasta yataklarında bu durum söz konusu değildir. Kurulum ve montaj hizmeti veren firmamız, hasta yataklarının işi bittikten sonra iadesini alacaktır.

Kaliteli Hasta Yatakları

Hasta yatağı fiyatları kadar, kalitesi de son derece önem taşır. Hasta yatağı almadan önce fiyatla birlikte kalite karşılaştırmasının yapılması da son derece önem taşır. Firmamız hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hasta yatakları ile önerilen firmaların başında gelmektedir. Hasta yatağı alacak olanlar için yatakların dayanıklılığı kadar, sünger kalitesi ve tasarım zenginliği de önem taşır.

Firmamızda farklı tasarımlarda son derece dekoratif hasta karyolaları bulunur. İkinci el hasta yataklarımız hem uygun fiyatlı hem de yenilerinden ayırt edilemeyecek kadar bakımlıdır. Hastaya yaşam konforu sunan iki, üç ve dört motorlu olan yataklarımız otomatik çalışma prensiplerine sahiptir.

Baş, boyun, ayak kısımlarının hareketini otomatik kumada sistemi ile yapmak mümkündür. Bu sayede hasta, yardımsız yemek yeme ve televizyon izleme gibi fonksiyonları rahatlıkla yapmaktadır.

Hasta Yatakları

İleri Yaş Hastaları İçin Önerilen Yataklar

İleri yaştaki hastalar için önerilen hasta yatakları, havalı hasta yatağı tasarımlarıdır. İçlerinden geçen hava kanalları, hastanın cildinin kan akış hızını arttıracaktır. Bu sayede yaşlılarda incelen cilt yapısından kaynaklı sorunlar meydana gelmeyecektir.

Uzun süre yatan hastalarda cilt problemleri kaçınılmazdır. Özellikle, ileri yaş hastalarında bu durum son derece tehlikeli boyutlara yol açabilir. Uzun süre kapanmayan cilt yaraları, hastanın yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu nedenle, firmamızın kaliteli havalı hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir. Ameliyat sonrası hastaları için yatağa monte edilmiş olan tuvalet veya serum aparatlarının takılı olduğu yataklar, son derece önem taşıyacaktır. Firmamız bu konuda güvenilir ve kaliteli hasta yatağı tasarımlarına sahiptir. Ayrıca hasta yatağı kiralama hizmetlerimizle de sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz.

Güvenlikli Hasta Yatakları

Firmamız hasta yatakları son derece güvenli modellerdir. Ayaklarda bulunan tekerleklerde ABS sistemi ile otomatik olarak kilitlenme özelliği bulunur. Hasta yataklarının paslanmaz modelleri uzun süre kullanım sağlayacak tasarımlardır.

Yan taraflarda koruyucu bariyerler de hastanın güvenli şekilde yatmasını sağlayacaktır. Kaliteli ve rahat kullanımı bulunan hasta yatakları için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

  
272 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın