Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatakları Modelleri Nelerdir

Hasta yatak modelleri ikiye ayrılır; birincisi yatak modelleri ikincisi ise karyola modelleridir. Hasta yatak modelleri; 1 motorlu yatak, 2 motorlu yatak modeli, 3 motorlu yatak, 4 motorlu yatak olarak çeşitlenir. Havalı yatak modeli, ortopedik hasta yatağı, masajlı yatak modeli, antibakteriyel hasta yatağı modeli, katlamalı hasta yatağı modeli gibi birçok modellere sahiptir. Yatak modelleri hastanın kilosuna göre seçilir, hastanın hastalık özelliklerine göre seçilir, hasta eğer tamamen felçli durumdaysa tuvaletli yatak seçilmelidir.

Hasta yerinden tek başına kaldırılamayacağı için hasta bakıcısının hastayı kolay ve konforlu bakabilmesi için özellikli yataklar tercih edilmelidir. Hasta sürekli yattığı için yatak yaraları çıkabilir. Karyola modelli yataklar ise yatağın dış görüntüsüyle alakalıdır. Hasta yatakları evde kullanılacaksa ahşap yatak karyolası ya da kumaş kaplamalı karyola çeşidi tercih edilebilir. Görsel amaçlı ürünlerdir. Hasta yatağı görüntüsünden uzaklaştırarak normal yatak görünümü elde etmeyi amaçlar.

Hasta Yatak Fiyatları

Hasta yatak fiyatları çok geniş bir yelpazeyi içine alır nedeni ise çok fazla yatak çeşidi vardır. Yataklar klasik hasta yatağından başlar birden fazla özelliğe sahip hasta yatağını içine alır. Bir motorlu yatak tipinden başlayarak tuvalet sistemi olan yatağa kadar devam eder. Felçli hastalar için en iyi yatak çeşididir.

Yatak ortasında uzun boşluk olan bir ara vardır o araya boru tarzı ucunda aparat olan ürün yardımıyla hasta tuvalet ihtiyacını bakıcıya muhtaç olmadan yapabilir. Tuvaletini yaptıktan sonra temizlik işlemini ve kurulama işlemini de makine sayesinde yapılması mümkündür. Fakat yüksek meblağlara satılır. Dolayısıyla yatak tercihleri tamamen bütçeyle doğru orantılıdır.

Uygun fiyatlı hasta yatağı modelleri

Temizleme Firması Fiyatları Nedir

Temizleme firmaları piyasası ortalama olarak bütçeyi zorlamaz. Toplumun her kesim insanının rahatça yaptırabileceği uygun fiyatlarla yaptırılır. Belirli  bir fiyatla başlar. Firmadan firmaya fiyatlar  değişiklik gösterir. Aynı zamanda şehirden şehre de fiyatlar değişir.

Tuvaletli Hasta Yatakları Kullanışlı Mı?

Hasta yataklarından tercihler arasında en çok alınan ya da alınmak isteyen yatak türüdür. Bu yataklar sadece hasta kişi açısından rahatlık arz etmez hastayı bakan kişi açısından rahatlık sağlar. Hasta hastalığı süresince en çok zorlandığı alanın tuvalet ihtiyacı olduğu herkes tarafından bilinir bu ihtiyacı en aza indirmek hastayı büyük ölçüde  ruhsal olarak rahatlatacaktır. Fakat bu yatak tiplerinde de kendi içlerinde çeşitliliği vardır. Teknolojinin gelişmesiyle tuvalet robotları da gelişmiştir yatağa bir sistem döşenmesi sayesinde oluşturulur. Birde yatağın kendisinde bulunan bir alanın olmasıyla oluşur. Yatağı alacak kişilerin tamamen bütçesiyle alakalı bir durumdur.

Hasta Yatağının Süngeri Önemli Mi?

Hasta yatağı süngeri en önemli unsurlardan biridir. Hasta yatakları süngerleri en alt tabakadan başlayarak en üstte kadar çıkan çeşit sistemidir. Bu sistem hastanın yatağa kısa süre mi yoksa uzun süremi kullanılacağı ile ilgilidir. Yatak kısa süre kullanılacaksa orta düzey tercih edilebilir. Fakat uzun süreli kullanım söz konusuysa kaliteli bir sünger olmalıdır.
  
336 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın