Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatak Modelleri

Kumandalı sisteme sahip olan hasta yatakları hasta tarafından basit bir şekilde tolere edilerek kullanılır. Hasta baş, vücut ve ayak kısımlarını yatağından kalkmadan kumanda düzeneği sayesinde kendi başına ayarlayabilir. Bu özelliklere sahip olan hasta yatağı ile hastanın emniyeti de sağlanmış olur.

Motor düzeneğine sahip olan hasta yatakları da oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Hasta için dizayn edilen motorlu sisteme sahip olan bu modelde de hastanın güvenliği kontrol altına alınmış olur. Hasta olan kişi yanında refakatçisi olmadığı anlarda yatağında rahat bir şekilde iniş ve çıkışlar yapabilir. Hasta yatak tasarımları arasında önemli bir yere sahip olan havalı hasta yatak modelleri ise hastanın vücuduna göre ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Hava dokularına sahip olan bu yatak seçeneği sayesinde hastanın vücudunda oluşabilecek yaralarda direkt olarak engellenmiş olur. Havalı sistem ve yumuşak dokuya sahip olan kumaş ile hasta daha rahat bir uyku düzeni elde etmiş olur. Hasta yatak modellerinde en çok tercih edilen seçenekler bu şekildedir. Bu tarzda üretilen ve kullanıma sunulan hasta yatakları sayesinde hasta olan kişiler yüksek segmentte rahatlık yaşarlar. Hasta yatağı rahatı ve konforu bir arada sunan önemli bir etmendir.

Yeni Nesil Hasta Yatakları

Sağlık ve teknoloji alanında yapılan yeniliklerin birleşmesi ile oluşan yeni nesil hasta yatakları ile hem hasta hem de refakatçisi bir hayli rahat ederler. Yeni nesil hasta yatak modelleri arasında zirvede olan model yukarıda belirtildiği gibi havalı hasta yatak modelidir. Yara önleyici ve hijyeni sağlayan havalı hasta yatakları en çok tercih edilen modeldir.

Hastane kavramı ile ortaya çıkan hasta yatak modellerinde dikkat çeken diğer bir detay da havalı hasta yatak modellerinde olmazsa olmaz detay olan korkuluk düzeneğidir. Havalı hasta karyolasında dizayn edilen yan ve ayakucu korkuluğu sayesinde hastanın yere ya da yan tarafa düşme sorunu yüzde yüz oranda engellenmiş olur.

Bu tarz modelde olan hasta yatakları hastane ortamlarında kullanıldığı gibi ev ortamlarında da hastanın rahatlığını sağlar. Hastane tarzı ve hasta odaklı olarak üretilen bu  modeller yeni nesil hasta karyolası olarak satışa sunulur.

Yeni nesil hasta yatağı modelleri

En İyi Hasta Yatağı

En iyi hasta yatağı için ufak çaplı araştırma yapmak gereklidir. Yatak üretim fabrikalarında ve büyük medikal mağazalarda satışa sunulan hasta yatakları ile rahat ve konfor bir arada yaşanır. Hasta yatak seçenekleri satın alınabildiği gibi bazı mağazalarda kiralık olarak da temin edilebilir.

Hasta yatağı fiyatları ebat ölçülerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak en iyi hasta yatak modellerinin fiyatları biraz maliyetli olabilir. En iyi hasta yatağı modelleri için yapılan araştırmalardan sonra karar vermek gereklidir. Hastanın rahatını ve iyileşmesini sağlayan modelden tercih edilerek kullanım elde edilmiş olur.

Hasta Yatak Bakım ve Temizliği

Tıp alanında ve teknoloji alanında yapılan yeniliklerle üretime giren hasta yatak modellerinde hijyen konusu oldukça önemlidir. Günümüzde kendiliğinden temizlenen ve sterilizeyi en yüksek seviyede sağlayan hasta yatağı modelleri vardır. Pas tutmayan yapıda üretilen ve kendini temizlik konusunda yenileyen hijyenik hasta yatak modelleri ile hasta olan kişi enfeksiyon sorunu ile asla karşılaşmaz.

En önemli faktör olan hasta hijyeni, bu yatak modeli ile sağlanmış olur. Hasta olan bireylerin rahatsızlıkları için üretilen hasta yatak tasarımları sayesinde rahat ve konfor bir arada sunulmuş olur. Diğer hasta yatak modellerinde de yatağın bakımı ve temizliği yapılması hastayı virüs ve bakterilere karşı korumuş olur. Yatağa bağımlı olarak yaşaması gereken hastalar için de hasta yatağı çok önemlidir. Hastanın genel durumuna uygun olarak üretilen hasta yatakları hastanın dinlenmesini sağlar.

Bu detayda tedavi sürecini etkileyen önemli bir detaydır. Hasta yataklarının temel amacı hastaların rahatını ve konforunu bir arada sunmaktır. Uyku kalitesinde de değişmeyen bu durum tedavi sürecini de olumlu yönde etkiler. Günlük hayatta kullanılan yataklardan oldukça farklı olan hasta yatak modelleri ile ilgili bilgi almak için firmamızla bağlantı kurabilir, yatak modellerinden inceleme yapabilirsiniz.
  
354 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın