Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta yatakları Hangi Durumlarda Avantajlıdır

Hasta yatakları her alanda avantajlıdır. Ama hasta durumuna göre avantaj yaratmak isteniyorsa mutlaka yatalak kişinin ihtiyacı göz önünde bulundurulmalıdır. Hasta eğer evde bakılıyorsa, sürekli yatar durumdaysa, yürüyemiyorsa, tuvalet ihtiyacını karşılayamıyorsa yani hasta en ağır durumdaysa mutlaka yatak çeşitleri hastaya uygun olmalıdır. Örneğin en basiti yatak ayakları tekerlekli tercih edilmelidir. Sebebi iste hasta sürekli yattığı için hastayı farklı ortamlara taşımak hasta için faydalı olacaktır. Yatak cam önüne çekilebilir ya da hastanın istediği farklı bir alana çekilebilir. Bu gibi durumlarda hastanın iyileşmesi kendini iyi hissetmesiyle paraleldir.

Otomatik Yataklarda Hasta Bakıcıya İhtiyaç Var Mı?

Yatalak hastaların yataklarının teknolojiye uygun olması ya da hastayı konforlu duruma getirmesi hastanın kendini bakabilme sorumluluğu getiremez. Fakat hasta eğer kötü durumda değilse kendi kalkabiliyorsa durumu ağır değilse doktor önerisine göre hareket edebilirsiniz. Fakat bu durum yatalak ya da felçli bir hasta için geçerli değildir. Yatak sadece hastanın hem bedensel hem ruhsal ihtiyacını karşılar fakat hastanın bu teknolojiyi kullanması için insan gücüne gerek duyar. Hasta bakıcıyı büyük bir iş gücünden kurtarır. Hasta bakıcıya daha fazla zaman açılır. Örneğin klozetli bir yatak alındığında bakımın yine hasta bakıcı yapar ama daha kolay şartlarda yapar. Hastayı daha az kaldırmak zorunda kalır.

Otomatik hasta yatakları

Hasta Yataklarını Kiralayabilir Miyim?

Hasta yatağı firmaları hastalara ya da hasta yakınlarına birçok kolaylık sağlar bu kolaylıklar hasta yatağı kiralama şeklinde olabilir. Hasta kısa zaman için hasta yatağını istiyorsa hasta yatağına az ücret ödeyerek sahip olabilir. Hasta yatağı belirlenerek kaç ay ya da yıl kullanacağı belirlenir ücret ödenecek kullanıma sahip olabilirsiniz. Hastaların bu kolaylığa sahip olması hem bütçeleri için alternatif bir tercih ortaya çıkartır. Hastanıza uygun yatağı seçerek konforu ve sağlığı bir arada bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Yataklar

İnsanlar hastalarına birçok mekânlarda bakabilirler huzurevleri, özel bakım evleri, hastaneler gibi alanlarda yatalak hasta bakımları tercih edilir. Bu alanlara uygun yataklar seçilerek kullanım gerçekleştirilebilir. Hasta yataklarında bilinen bir özellik olan hastaya göre tercih her zaman maddi sebeplerden dolayı uygun olmuyor. Genelde insanlar hasta yatak alış verişlerinde bütçesine uygun yatakları tercih ediyor.

Hasta yataklarına özellik eklendikçe fiyat artar bu durumdan dolayı standart yataklar en çok tercih edilenler arasındadır. Genellikle 2 motorlu hasta yatakları tercih edilir kullanım açısından rahat olduğu için çoğu hastanın tercihidir. Kumanda ile çalışan bu model ayak kısımları da tekerlekli olarak üretilmiştir. Hastanın rahat edebileceği bir modeldir. Aynı zamanda isteğe göre karyolaya uyum sağlayabilir.

Yatakları tercih ederken yatak yan korkulukların olmasına önem gösterebilirsiniz. Özellikle yatak korkuluklarının deri ile ya da yumuşak bir ürün ile kaplanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Felçli hastaların en çok tercih ettiği yatak modeli ise tuvaletli ve ortopedik yataktır. Felçli hastalarda yatakta sahip yatma durumu olduğu için bakımları biraz daha zordur. Çünkü felçli hastalarda vücut yaraları oluşmaktadır. Bu nedenle havalı hasta yatakları tercih edilmelidir. Sağlık her şeyden önce olduğu için özellikle felçli ve tamamen vücut oynatılamıyorsa konforlu yatak alınmalıdır. Hastaya bu tarz yatak alınmadığı durumda hasta fiziki rahatsızlıkları farklı durumlarda ortaya çıkacaktır.

Hasta Karyolası Nasıl Seçilir?

Karyola yatakların etrafını saran ve yatağın dışını kaplaması için üretilmiş üründür. Bazen ev için tercih eden kişiler olabilir. Dış görüntüsü ahşap ya da bezden olabilir. Müşterilerin tercihlerine göre değişim gösterir. Ev kullanımları için gayet uygundur. Aynı zamanda ahşap ya da kumaş olması hastanın  psikolojik açıdan kendisini rahat hissetmesini sağlamaktadır. Karyola içine konumlandırılan yatak motorlu ya da motorsuz olarak hastaya göre tercih edilebilir. Şık görüntüsüyle hasta yatağı görünümünden uzaklaşır. İç kısmına havalı yatak, masaj yapan, ortopedik gibi özellikli yatakları kullanabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları etkilemez sadece karyola fiyatlarını etkiler. Karyolanın modeline göre ücretleri de değişim gösterir. Firmamızdan farklı özelliklerde yatakları tercih edebilirsiniz.

 

  
300 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın