Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Ev Tipi Hasta Yataklarında Aranılan Kriterler Neler?

Tedavisi mümkün olan hastalar hasta yatakları ile kısa zamanda toparlanma gösteriler. Felç gibi kalıcı durumlarda ise hastanın rahatını sağlamak için hasta yatakları son derece ideal bir tercih olur. Yatakları tercih ederken kriterleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Pek çok özelliği mevcut olan yataklar bulunur. Ev tipi hasta yataklarında hasta yakınlarının ve hastanın rahatını sağlamak için geliştirilen özellikler mevcuttur. Ev tipi hasta yatağı tercihinde bulunurken karyolanın kalitesine çok büyük önem göstermek gerekir. Hasta yatakları iki kısımdan oluşurken en önemli kısmı karyola kısmı oluyor.

Karyolanın rahat olması hastanın da rahat olması anlamına gelir. Tedavi sürecinde olan bir hasta kötü bir karyolada yatıyor ise tedavinin olumsuz yöne gitmesine sebep olur. Bu sebeple hasta karyolası da çok dikkat etmek gerekir. Hasta yatakları seçerken dikkat bilmesi gereken pek çok kriter yer alıyor. Bu kriterler düzgün bir şekilde seçildiği zaman hastanın rahat sağlanmış olur.

Ev Tipi Hasta Yatağı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ev tipi hasta yatağı seçerken pek çok şeye dikkat etmek gerekiyor. Hastanın ihtiyacı olan özelliklerin hepsinin yatak içerisinde bulunması gerekir. Hasta tamamen felç durumunda ise daha kapsamlı bir yatak tercihinde bulunmak gerekir. Kısmen hareketi sağlanıyorsa bir nebze daha normal bir yatak tercih edilebilir. Pek çok ev tipi hasta yatağı bulunuyor. Bu durumda hastanın ihtiyaçlarına yönelik bir tercih yapılarak bu yataklardan birini tercih etmek gerekir. Ev tipi hasta yatağı seçerken özellikle yatan kolay temizlenebilir bir yapıda olması göz önünde bulundurulur.

Ev Tipi Hasta Yatağı

Aynı zamanda toz ve bakteri gibi oluşumların engellenmesi için anti bakteriyel bir yapıda olması son derece önemli konulardan biridir. Çok fazla parçası bulunan ev tipi hasta yatakları çok kullanışlı olmadığı için daha sade ve az parça bulunduran yatakları tercih etmek gerekir. Manevra çok fazla bulunur ise hasta bu yatakta rahat edemez. Bu sebeple daha az manevralı yatakları tercih etmelisiniz. Oturma ve yatma durumlarında hastanın zorlanmaması adına kolay hareket edebilir yatakları tercih etmek gerekir.

Ev Tipi Hasta Yatağı Modelleri 

Ev tipi hasta yatağı pek çok farklı model ile karşınıza çıkıyor. Ahşap, havalı ve motorlu gibi modelleri ile kullanıma sunuluyor. Her hasta için aynı hasta yatağı modeli uygun olmaz. Yatak modellerinin hangi hastalığa uygun olduğunu öğrenerek ona göre tercih yapmak gerekir nokta yatağın ayarlanabilir olması son derece önemi nedir. Uzaktan kumanda ile yönetilebilir olan motorlu yataklar hastaya ve hasta yakınına çok büyük kolaylık sağlar. Ev tipi hasta yatağı kiralama metodu ile de alınabilmektedir.

Bu sebeple daha çok motorlu yataklar tercih ediliyor. Hastanın rahat ön planda tutulduğu için en uygun yatağı tercih etmek gerekir. Her yatağın farklı bir özelliği bulunuyor. Hasta yatağı seçerken hasta karyolası ön planda tutulması gereken konulardan biridir. Karyolanın rahat olması hastaya çok büyük bir avantaj sağlar. Özellikle uzun süreli yatacak olan ya da ömür boyu yatağa mahkûm olan kişiler için hasta karyolasının kaliteli bir şekilde seçilmesi gerekir.

  
65 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın