Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Ortopedik Hasta Yatağının Avantajları

Ortopedik hasta yatağıyatan hastanın sağlık ve konforu için son derece önem taşımaktadır. Hasta yataklarının yatan kişinin fiziksel özellikleri, yaşı ve geçirdiği hastalığa uygun olarak seçilmesi önerilir. Hasta yataklarında şık ve kaliteli tasarımlar hastanın fiziksel ve ruhsal sağlığı için de önem taşıyacaktır. İleri yaş grubuna ait olan hastalar ile genç ya da çocuklar için seçilecek hasta yatakları farklı özellikler içermelidir. Hasta yataklarında felçli hastalar ya da ameliyat sonrası yatacak olanlar için de seçilecek yataklar farklı olmalıdır. Dayanıklı hasta yatakları içerisinde gerek malzemelerde paslanmayan özelliklerin yer alması gerekse de ortopedik sünger kullanımı son derece önem taşımaktadır. Ortopedik hasta yatakları, yatan hastanın iskelet sistemi ve cilt sağlığı için oldukça önem taşımaktadır. Hasta yataklarında ortopedik olanların seçilmesinde büyük fayda bulunmaktadır.

Kiralanan Hasta Yatakları

Hasta yatağı kiralama, son zamanlarda en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Hasta yataklarının satın alınmasına nazaran kiralama seçeneğinin tercih edilmesi, son derece ekonomik seçeneklerdir. Hasta yataklarının kullanıldıktan sonra tekrar iade edilmesi, evlerde yer darlığına da sebep olmayacaktır. Pek çok kurumsal hasta yatağı firması, yatakların satın alınmasında sunulan pek çok hizmeti kiralanan hasta yatakları için de sunacaktır. Hasta yataklarının yerinde kurulumu ve teknik destek sunulması, kurumsal hizmet sunan firmaların vereceği hizmetlerdendir. Ayrıca, hasta yataklarının kiralanmasında temizlik ve bakımlarının yapılmış olması son derece önem taşımaktadır. Kurumsal firmalar hasta yataklarının kiralanmasından önce ve sonra detaylı şekilde temizliğini ve bakımını yapıp, müşteriye teslimatını sağlayacaktır.

Ekonomik Hasta Yatakları

Hasta yatağı fiyatları, firmadan firmaya değişim göstermektedir. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında hasta yataklarının otomatik olması da bir diğer faktördür. Ayrıca, kiralık ya da ikinci el hasta yatakları ile satın alınan hasta yataklarının fiyatları da bir olmayacaktır. Hasta yataklarının havalı hasta yatağı olması, kumanda ile hareket kolaylığı sunması da fiyatları etkilemektedir. Hasta yataklarında sadece fiyat karşılaştırması yapılması yeterli olmayacaktır. Bunun yanı sıra fiyatla birlikte kalite karşılaştırması yapılması da önem taşımaktadır. Üstün kalitede olan hasta yataklarında ekonomik olanların tercih edilmesi önerilir. Paslanmaz malzeme kullanımı, hasta yataklarında ABS fren sisteminin olması, yatan hastaların güvenlik ve sağlığı için son derece önem taşımaktadır.

Ekonomik Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Karyolasında Şık Modeller

Hasta karyolası alacak olanlar için önerilen hususların başında, şık ve dekoratif tasarımların tercih edilmesi önerilir. Hasta karyolası alacak olanlar için kendi yataklarına benzer modelleri tercih etmesi önerilir. Kendi yataklarına benzer olan yataklarda yatan hastalar, daha mutlu ve huzurlu olacaktır. Bu sayede hastalığın zorlu süreçlerine karşı çok daha dirençli olup, hastalığı daha kolay atlatacaklardır. Son zamanlarda ahşap görünümlü hasta karyolaları daha çok tercih edilen tasarımlardır. Bunda en önemli etken, ahşabın sunduğu sıcaklık hissidir. Kaliteli ve dayanıklı karyolalar kadar şık modellere yönelmek son derece önem taşımaktadır. Hasta yataklarında iki, üç ve dört motorlu modeller, hastanın yatağını kumanda ile hareket ettirmesine olanak sağlamaktadır. Kumanda yardımı ile hasta, yatağın farklı bölgelerini rahatlıkla hareket ettirip, yemek yeme ve televizyon izleme faaliyetlerini kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Havalı Hasta Yataklarının Tercih Edilmesi

İleri yaş hastaları için önerilen havalı hasta yataklarıdır. Yatan hastanın cilt yaralarının açılmasını önleyen, içlerinden geçen hava kanallarıdır. Bu hava kanalları sayesinde hasta cildinde ferahlık hissedecek ve yaraların açılması önlenmiş olacaktır. Hareket kabiliyeti veren havalı hasta yatakları, ince cilt yapısına sahip olan ileri yaş hastaları için önerilen yatak modelleridir. Her yaşa uygun yatak tasarımlarının seçilmesi önerilen hususlardandır.

  
503 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın