Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hastane Yatağı Kiralama İstanbul

Hastane yatağı kiralama İstanbul ve semtlerinde hizmet veren profesyonel kuruluşlar arasında firmamız ilk sırada yer almaktadır. Hastane yatağında olması gereken özellikler de evlerde kullanılacak hasta yatakları gibi rahat ve fonksiyonel olmasıdır. Hastane yataklarında yatan hasta kadar refakatçiler de düşünülmüştür. Refakatçi yataklarında da rahatlık önemli hususlar arasındadır.

Hastane Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Hastane yatağı alırken dikkat edilecek hususların başında, yatacak hastalara sunulan konfor olacaktır. Hastalık en zor süreçlerden biridir. Bu süreci hastane de geçirecek olanlar için, alınacak hasta yataklarının göze de hitap etmesi gerekmektedir. Temiz ve şık görünümlü olan hasta yatakları, yatan hasta için moral kaynağı olacaktır. Hasta yataklarında motorlu çalışma özelliği yatan hastalara rahatlık sunacaktır. Kendisini ziyarete gelen tanıdıkları ile konuşurken, oturur pozisyona rahatlıkla getirebilecektir. Yemek yerken kitap okurken de el kumandası ile yatağı farklı açılara ayarlaması mümkün olacaktır. Hasta yatakları satın alınabildiği gibi, istendiği takdirde kiralama seçeneğinden de yararlanılabilir.

Hastane yatağı kiralama İstanbul ve çevresinde tercih gören seçeneklerden biridir.

Kiralama Seçeneğinin Tercih Edilmesi

Evlerde ve hastanelerde hasta yataklarının kiralama seçeneği oldukça talep görmektedir. Bunun en önemli sebebi maliyet unsurudur.

Firmamız, hasta yatağı kiralama İstanbul ve semtlerine hizmet veren en profesyonel kuruluşlardan biridir. Hastane yataklarında en çok tercih edilen unsurların başında, kaliteli ve rahat kullanılan tasarımlar gelecektir. Bakımevi, klinik ve hastanelerde hastaya bakan kişilerin de yatağı rahat hareket ettirebilmesi önem taşır. Bazı hastaların tedavi süreçlerinde serum takılması gerekebilir. Hasta yataklarında serum gibi aparatların takılmasına olanak veren hasta yatakları, her zaman tercih sebebi olacaktır. Ameliyat sonrası lazımlık gibi düzeneklerin de yatakta monte edilebilmesi, hasta için önemli hususlar arasındadır. Firmamız, bu konuda nitelikli hizmet sunan profesyonel kuruluşlardan biridir.

Kiralık Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatağı Kiralarken Önemli Hususlar

Hasta yatağı kiralama hizmeti alırken dikkat edilecek unsurların başında, yatakların temiz ve bakımlı olmasıdır. İkinci el hasta yatağı kullanımında hijyen ve yatağın bakımının yapılmış olması en önemli unsurlar arasındadır. Hasta yataklarında satış ve kiralama hizmeti sunan firmamız, yatakların kurulumunu yerinde yapacaktır. Hasta yataklarının her türlü bakımı yapılmış olup, yeni üretimden çıkan yataklardan hiçbir farkı bulunmayacaktır. Gerek satın alınan gerekse kiralanan hasta yataklarında oluşabilecek arızalar için teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Temiz, bakımlı ve sağlam hasta yatakları için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Hasta Yataklarında Her Bütçeye Uygun Tercihler

Firmamız kiralık hasta yatakları, kaliteli ve dayanıklı olduğu kadar, oldukça da ekonomiktir. Kendi tasarımımız olan modellerde, fiyat aralıkları daha uygun seviyelerdedir. Hastane yatağı satışı yapan diğer firmalarla kıyaslandığında, üstün kalite özellikleri ile ilk sıralarda yer alacaktır. Kiralama hizmeti ile en ekonomik tercihler firmamızca sunulmuş olacaktır. Hastaneler ve huzurevlerine kiralanan hasta yatakları, talep halinde evlerde de kullanılmaktadır. Hasta yataklarında elektrik kesintilerinin sık yaşandığı semtler için pilli çalışan modeller de bulunmaktadır. El kumandası ile rahat kullanım söz konusudur. Hasta yakınları ve bakıcılarının rahat kullanmasına yönelik, tam tur dönen yatak tekerlekleri önem taşımaktadır. Asansörlü çalışma prensipleri, iki, üç ve dört motor özellikli yataklar rahatlık sunacaktır.

Deneyimli Firmalardan Hizmet Almanın Önemi

Hasta yatağı alırken, deneyimli firmalardan hizmet almak oldukça önem taşımaktadır. Bu firmalar, hasta yatağının kurulumunu yerinde yapacaktır. Hasta yataklarında oluşabilecek arızalar firma tarafından giderilecektir. Firma ile iletişim, rahat ve sorunsuz olacaktır. Teknik servis hizmeti bulunmaktadır.

  
766 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın