Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarında Yeni Model Seçenekleri

Hasta Yataklarında Yeni Model Seçenekleri

Hasta yatakları, bireyin sağlığı açısından önemlidir. Çünkü iyileşmenin hızlanması ve hastalığın artmaması için kişinin, rahat bir yatak üzerinde zaman geçirmesi gerekiyor. Hasta yataklarımız kişinin sağlığı düşünerek tasarlanmıştır. Yatakların yükseklikleri yaklaşık olarak 20-25 cm aralığında değişmektedir. Kilo taşıma kapasitesi ise 120 kg ağırlığa kadar ulaşıyor. Havalı yatak kullanımı pratiktir ve içerisinde toplamda iki adet motor yer alıyor. Boyutsal olarak 110 x 200 büyüklüğünde olup, her hasta için idealdir. Pozisyon veren havalı yatak kullanmak için, kumandaya ihtiyaç vardır. Kumandanın üzerinde toplamda üç adet tuş takımı yer alıyor. Tuşlar; yukarı, aşağı ve orta olmak üzere, çeşitli pozisyonlar için kullanılıyor. Hasta olan birey adına, bu pozisyonları elde etmek tek tuş yardımı ile oldukça kolaydır.

Hasta Yataklarının Kaliteli ve Sağlıklı Olması

Hasta yatakları içerisinde bulunan sağlıklı malzemeler sayesinde kalitelidir. Hasta olan birey, yıllarca kullansa dahi kolay bir şekilde yıpranmaz. Havalı hasta yatağı kullanımı için içerisinde bulunan motorun aktif bir şekilde çalışması gerekiyor. 2 adet motor, havalı yatak ile temas haline geçtikten sonra yatağın içerisine hava akımı dolmaya başlıyor. Yatak şişene kadar hava akımı durdurulmuyor ve şiştikten sonra durduruluyor. Hava akımı, yatak içerisinde devamlı olarak geziyor. Buna bağlı olarak da kişinin bedeninin her noktasına hava akımı temas etmiş oluyor. Kişinin bedensel açıdan kan akışı hızlanıyor, düzenli bir şekilde nefes alıp verebiliyor. Bu da kişinin sağlığının daha iyi bir noktaya ulaşmasına yardımcı oluyor.

Hasta Yataklarının Hasta İçin Önemi

Hasta yataklarımız, hastalığı olan insanlar için çok değerli ve kıymetlidir. Hasta yatağı, kişinin bedeni ile uyumlu olmalıdır. Havalı yataklarımızın içerisindeki hava akımı, bedensel olarak kişinin ağrılar çekmesini engeller. Bası yaraları gibi cilt yaraları, morarmaların oluşumuna engel olur. Kişinin beyinsel loblarından çakralarının açılmasına yardım eder. Her insanın çakraları, kan akışına bağlı olarak açılır ve kişi daha sağlıklı bir şekilde düşünmeye başlar. Bu nedenle de insan sağlığına bu denli yararı olan yataklarımız için, hasta yatağı fiyat konusunda araştırmalar yapılabilir. Yatakların düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Bunun için iki yanında da korkuluklar bulunuyor. Korkuluklar sağ ve sol olmak üzere yerlerinden çıkarılabilir. Korkuluklar temizlendikten sonra yerine takılabilir. Hasta yatağı ihtiyacı olan kişiler; hasta yatağı kiralama seçeneklerinden yararlanabilirler.

  
296 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın