Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarının Birçok Farklı Özelliği

Havalı hasta yatakları işlevsel olarak, hava ile şişen borunun değişimine yardımcı oluyor. Yaklaşık olarak zaman zarfı içinde 10 ya da 15 dakika içerisinde borular çeşitli şekillerde iniyor. Daha sonra da bu hava akımı tekrardan iniyor. Boru içerisindeki havanın döngüsü bu şekilde gerçekleşiyor. Yatak içerisinde, devamlı olarak hava akımının oluşması hastanın, fiziksel açıdan kendisini rahat hissetmesine yardımcı oluyor. Yatağın içerisindeki hava akımı, yatağın farklı merkezlerine her dakika basınç yapıyor. Bu basınç sonucunda, bedensel olarak kişinin ağrıyan yerlerinde rahatlamalar oluşuyor. Basınç merkezleri hava akımına bağlı olarak, yatağın farklı merkezlerine temas ediyor. Temas sonucunda, hastanın bedeninde kan akışında hızlanmalar oluşuyor. Kan akışının düzenli olması kişinin rahat bir şekilde nefes alıp vermesine yardımcı oluyor. Ayrıca bedenin çeşitli yerlerinde, kızarmalar ve morarmaların oluşmasına engel oluyor. Kişinin hem fiziksel hem de ruhsal açıdan rahatlamasına yardımcı olan yataklarımız, hastalar için kullanışlıdır. 

Hasta Yataklarının Sağlık Açısından Faydaları Nelerdir?

Hasta yataklarının sağlık açısından faydaları, göz ardı edilemez. Uzun süre, yatakta zaman geçirmek zorunda olan hastalar pozisyon veren havalı yatak modellerinden yararlanabilirler. Pozisyon veren yatak sayesinde, hasta her an istediği pozisyonda oturabilir ve yatabilir. Gece uzun soluklu bir şekilde uyuyabilir ve sabah kalktığında buna bağlı olarak kendisini dinç hissedecektir. Yatak içerisinde hava akımının oluşması, akciğerlerin solunumu aktif bir şekilde yapmasını sağlar. Ayrıca yatağın iki tarafında korkuluklar yer alıyor. Hasta istediği zaman korkuluklardan tutunarak kalkabilir. Bu şekilde belde meydana gelebilecek tutulmalar önlenir. Korkuluklar sayesinde, hasta istediği zaman kalkıp; bir takım özel ihtiyaçlarını karşılayabilir. Hasta yataklarımızın temizlenme aşaması çok kolaydır. Korkuluklar tek tek çıkarılır, dezenfekte edilir ve tekrardan aynı yerine takılır. Bu şekilde hastanın, sağlığı korunmuş olur. Havalı hasta yatağı  hastalar ve hasta yakınları için kullanışlıdır. Örneğin kalp ameliyatı olan bir hasta, uzun süre yatakta zaman geçirmek zorunda olacaktır. Bu nedenle hasta yatakları modellerimizden almaları onlar adına faydalı olur.

Hasta Yataklarının Kullanışlı Olması

Havalı hasta yataklarının yükseklikleri 11 cm olarak belirlenmiştir. Bunun hasta olan bireye faydası vardır. Çünkü içerisinde bulunan hava akımının aktif bir şekilde hareket etmesi gerekiyor. Yükseklik oranı ne kadar fazla ise, hava akımı o kadar iyi bir şekilde gerçekleşir. Her insanın kendisine ait bir kilosu vardır. Hastanın vücut kitle endeksine bağlı olarak yatakta inişler oluşuyor. Bu durumda yatakta yaklaşık olarak 2 cm oranında kısalmalar oluşuyor. Yatak içerisinde kalan boşluk içerisinde yatakta hava dolaşımı oluşur. Bu nedenle 11 cm yükseklik, kullanışlıdır. Yatağın kilo bakımından taşıma gücü 175 olarak belirlenmiştir. Ayrıca motorun sesli çalışma gibi bir durumu yoktur. Sessiz bir şekilde çalışarak, hastanın ruhsal açıdan rahat etmesine yardımcı olur. Hasta yataklarımız kullanışlı olduğu için, birçok kişi hasta yatağı kiralama seçeneklerinden yararlanabilirler.

Hasta Yataklarının Bedensel Açıdan Önemi

Yataklarımız tamamen medikal özelliklere sahiptir. Kişinin bedensel sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Bu nedenle, hastanın vücudunda yaralanmaların meydana gelme ihtimali düşüktür. Kalp ameliyatı olan bir insanın, kalbinin devamlı olarak kan pompalamaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle yatakta geçirilen zaman değerlidir. Eğer ki yatak ortopedik ise, kan akışı rahatlıkla meydana gelir. Sonuç olarak, hasta olan kişi sağlığına daha hızlı bir şekilde kavuşabiliyor. Hasta yatağı kişiye faydalı olmalıdır. Bu nedenle hasta yatağı alacak olan bireyler, konu hakkında araştırmalar yaparak kafalarındaki soru işaretlerini önleyebilirler. Yataklarımız konforlu ve uzun yıllar boyunca da kullanışlıdır.

Hasta Yataklarının Fiyatları

Hasta yatakları, model ve çeşitlerine bağlı olarak fiyat aralıklarında değişimler meydana geliyor. Bu nedenle ihtiyaç çerçevesinde, yatak modellerine bağlı olarak seçim yapılabilir. Hasta yatağı fiyat aralıkları değişim gösterdiği için, her insan ekonomik duruma bağlı olarak tercihte bulunabilir.

  
275 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın