Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Rahat ve Konforlu Hasta Yatakları

Rahat ve Konforlu Hasta Yatakları

Hastalık süreci çok zorlu bir süreçtir ve bu süreçte hastanın kendisini iyi hissetmesi sağlanmalıdır. Hasta evde bakılacaksa hem kendisinin rahatı hem de hastayla ilgilenenlerin rahat etmesi için bir hasta yatağı satın alınabilir. Eğer hasta yatağı almak sizin için çok zor gelecekse belirli bir süre için yatak da kiralanabilir. Hasta yatakları diğer yataklardan farklı olarak tasarlanır. Bu yatakların bazı bölümleri hareket ettirilebilir. Uzun süre yatmak zorunda olan ve hareket etme zorluğu yaşayan hastalar için yastık bölümünün yükseltilebilir olması gerekir. Ayrıca hastaların ayaklarını dinlendirebilmeleri için ayak bölümünün de istendiğinde yükseltilebilir olması gereklidir.

Hasta Karyolası

Hastalar için hazırlanan hasta karyolası otomatik bir düzenlemeye uygun olarak üretilir. Yatağın hareket ettirilmesi için özel bir sistemle üretilen bu karyolalar aynı zamanda yükseltilip alçaltılabilir. Hasta için kullanılacak olan hem karyola hem de yatakların özel olarak üretilmesi zorunludur. Çünkü uzun süre yatmak zorunda olan herhangi bir hasta evde bulunan herhangi bir yatakta rahat edemeyebilir.

Hasta Yatağı Modellerinde Teknolojik Detaylar

Hasta yatakları otomatik bir sistemle motorlu olarak üretilir. Motor sayısı yataklara göre değişkenlik gösterir. Hasta yatakları en az 2 motorludur. 2 motorlu hasta yatakları genel olarak en çok tercih edilen modellerdir. Bu yataklar serum takılacak yerleri ve korkulukları ile beraber de üretilebilir. Genel olarak uzun bir süre yatmak zorunda olmayan hastalar için bu yataklar daha uygundur. Eğer yatağınızın daha güzel ve şık görünmesini isterseniz 2 motorlu yatakların aynı zamanda ahşap kaplamalı ve daha güzel görünenleri de vardır.

3 ve 4 Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı fiyatı genel olarak motor sayısına göre değişebilir. Evde yatmak zorunda olan ve uzun boylu ve ağır bir hasta içinse 3 ya da 4 motorlu bir hasta yatağı tercih edilmelidir. Bu yatakların motor sayısı belirli bir ağırlığı daha rahat kaldırmak ve hareket ettirebilmek için düzenlenmiştir. Aynı zamanda bu yataklarda asansör sistemi de bulunabilir. Hasta yatağı istenildiği zaman yükseltilemezse bakıcının hastaya ulaşması zor olabilir. Ayrıca rahat bir şekilde hareket edemeyen bir hastaya yaklaşmak da zor olur. Bu yüzden bu yataklarda otomatik olan yükseltme sistemi ve asansör bulunabilir. Bununla birlikte 3 motorlu ve 4 motorlu yatakların da ahşap kaplamalı olan modelleri de bulunabilir. Hastanın ihtiyaçları ve seçimleri, ne kadar süre hasta yatacağı, boyu ve kilosu, hareket edebilme kapasitesine göre bu yataklardan herhangi birisi seçilebilir. Bu konuda doktorunuz ve hasta yatağı firmaları size yardımcı olabilir. 

Havalı Hasta Yatağı Ne Demektir?

Havalı hasta yatağı özel olarak üretilmiş bir sistemdir. Bu sistem karyola değil de yatak kısmına ait olarak geliştirilmiştir. Borulu olarak geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistemin en temel özelliği belirli aralıklarla yataktan hastaya doğru bir hava üflenmesidir. Bu sayede hastanın sırtı ve basenlerinin yaralanması önlenir. Bilindiği gibi sürekli aynı pozisyonda yatmak hastalar için yaralara yol açabilir. Bu yaralar yatağın hastaya uyguladığı basınç dolayısıyladır. Bu basınç yüzünden hasta bazen hareket ettirilse bile yara ve bereler ortaya çıkabilir. Bunlardan en az şekilde zarar görmek için havalı hasta yataklarından yardım alabilirsiniz. Ayrıca yüksek kilolu hastalar sürekli terleme sorunu ile de karşılaşabilir. Havalı yataklar bu sorunun da önüne geçebilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı satın alamayacak olan hasta yakınları isterlerse belli bir süre için hasta yatağı kiralama yolunu da seçebilir. Hastalar ve yakınlarının dikkat etmesi gereken profesyonel bir firmadan yatak almak ya da kiralamaktır. Bu konuda güvenebileceğiniz firmalardan birisi de biziz. Firmamız bu alanda yıllardır hizmet veriyor. Hemen her türlü hasta yatağı üretimi, satışı ve kiralanması konusunda hizmet veriyoruz. Hastanızın özelliklerine göre size istediğiniz şekilde bir yatak önerebiliriz. Bu yatağı ister satın almak için isterse kiralamak için bizden yardım alabilirsiniz. Yataklarımız özel olarak hastaların konforlu ve rahat olması için üretilmiştir. Ayrıca özel olarak seçtiğimiz malzemelerden üretildikleri için yataklarımız bakteri barındırmayan ve kir tutmayan özelliktedir. Temizlenmesinin kolay olması da önemli bir konudur. Çünkü hastaların mümkün olduğunca hijyenik bir ortamda bakılması gereklidir.

  
187 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın