Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarında Kişiye Özel Seçimler

Hasta Yataklarında Kişiye Özel Seçimler

Hastalık süreci her insanın yaşamında karşılaşabileceği son derece doğal olan bir durumdur. Ancak böyle durumlarda hastaya bakmak ve bu süreci atlatmak da kolay bir iş değildir. Hem hastayı hem de hastaya bakan insanı zorlayan bu süreçte hastalar için özel olarak ürettiğimiz yatak modellerimiz bulunuyor. Yatak modellerimiz sayesinde hasta ve yaşlı insanlar çeşitli hareket zorlukları ile karşılaşmak durumunda kalmıyorlar. Hasta yatağı tasarımlarımızda hiçbir zaman kalitenin düşmesine izin vermiyoruz. İçeriğinde kullanılan malzemelerin tamamı medikal malzemeler olup hastalık sürecinde insanların sağlığına olumsuz etki etmiyor. Bunun yanında ağır hastalar için yataklarda farklı aparat sistemlerini de kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Hasta Yataklarında Kullanılan Aparatlar Ve Detaylar

Hasta yatakları yalnızca hareket edebilme kabiliyetine sahip değildir. Aynı zamanda yatak modellerimizde birçok farklı detay ve özellik de bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de yataklarda serum ve korkuluk sisteminin bulunmasıdır. Korkuluklar sayesinde hastanın yatakta hareket ederken düşme ihtimali yüzde sıfır gibi bir olasılığa inmektedir. Aynı zamanda yemek yeme sehpası gibi aparatlar da istek dâhilinde eklenebiliyor. Hastalar için özel olarak ürettiğimiz bu yataklar ev tipi olduğu için istenirse ahşap olarak da tasarlanabiliyor. Böylece hastalarınız kendilerini hastane ortamında gibi hissetmiyorlar. Tekerlekli olan hasta yatağı modelleri bir odadan başka bir odaya da taşınabiliyor. Bu yatak modellerinde en çok dikkat edilen nokta ise yatakların hastalar için gerekli olan hareket kabiliyetine imkân vermesidir.

Hasta Yatakları Nasıl Alınabilir?

Hasta yatakları fiyatları son derece uygun fiyatlarda satılan yataklardır. Bu yatak modelleri istenirse kiralanabilme imkânı da bulunmaktadır. Firmamız kiralama konusunda da insanlara her türlü kolaylığı sunmaktadır. Hasta yatağı fiyatlarında önemli farklılıklar bulunmuyor olsa da modeller arasında ufak farklılıklar bulunabiliyor. Bu farklılıklar da yatakların malzeme kalitesinden dolayı değil yalnızca tasarım özelliklerinden kaynaklanıyor. Firmamız tarafından kiralanan ve satılan hasta yatakları arasından ev tipi olan yatak modellerini de tercih edebilirsiniz. Evinizin bir köşesine koyacağınız yatak ile hastanız daha fazla hayatın içerisinde olma imkânı elde edecektir. Hasta yatakları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  
280 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın