Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı ile İyi Günler

Firmamızın ürettiği hasta yatakları hastanelerde, hasta bakım evlerinde veya kişilerin kendi evinde kullanılır. Bu sayede kişiler hastaneye bağlı kalmadan kendi evlerinde de tedavisini sürdürebilir. Firmamızda çeşitli özellikte üretilen hasta yatakları bulunuyor ve sizler kendi tercihinize göre hasta yatağı belirleyebilirsiniz.

Hasta Yataklarımızın Özellikleri

Firmamızın ürettiği tüm hasta yatakları tekerlekli ve korumalıdır. Hasta yataklarımızda bulunan tekerlekler sayesinde hastanızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Özellikle hastanelerde çok daha avantajlı olan tekerlekli hasta yatakları hem hastalara hem de hasta bakıcılarına birçok avantaj sağlar.

Yatakların iki yanında da korkuluk olması sayesinde hasta kriz geçirdiği zaman düşmesini önleyebilirsiniz. Ayrıca hasta kişi bebekse dönerek düşmesini de engelleyebilirsiniz. Hasta birey yatağın yanlarında bulunan korkuluklara tutunarak oturup kalkabilir. Firmamızın ürettiği hasta yatakları arasında havalı hasta yatağı da mevcuttur. Havalı hasta yatakları sayesinde hasta kişi vücudu hava aldığı için hiçbir şekilde terlemez. Böylece uzun saatler boyu rahat rahat yatağında huzurla yatabilir.

Firmamızın üretmiş olduğu hasta yatakları ortopedik özelliğe sahiptir. Ortopedik olması sayesinde hastalarımız kas tutulması ve ağrı gibi şikâyetler ile uğraşmak durumunda kalmaz. Ortopedik yataklar hastanın sırtına göre şekil alır ve bu nedenle hastalarımız kendini pamuğun üstünde yatıyor gibi hisseder.

Hasta Yataklarımızda Kalite

Hasta yataklarımızda çeşitli karyola modelleri bulunmaktadır. Hasta karyola çeşitlerimiz arasında klasik hasta karyolası ve bazalı hasta karyolası bulunuyor. Birçok hasta bazalı karyola modellerini tercih ediyor çünkü altına istediğiniz her şeyi koyabiliyorsunuz.

Ürettiğimiz hasta yatakları hasta karyolaları içerisinde rahatça hareket edebiliyor ve işlevini yerine getirebiliyor. Sizler de zevkinize uygun hasta yatağı ve hasta karyolası modellerini firmamızda bulabilirsiniz.

Hasta Yatağı Modelleri Nelerdir?

Firmamızın ürettiği iki çeşit hasta yatağı bulunuyor. Bunlardan biri motorlu hasta yatakları diğeri ise motorsuz hasta yataklarıdır. Motorlu hasta yatakları kendi içinde 4 kademeye ayrılıyor. Tek kademeli motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını oynatabilir, iki motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını ve sırtını hareket ettirir. Üç motorlu hasta yatakları sayesinde hasta kişi baş, sırt ve ayak bölgesini hareket ettirir.

Motorsuz hasta yatakları kendi arasında tek kademeli ve çift kademeli olarak iki grupta incelenir. Tek kademeli hasta yatağı ile hasta kişi başını hareket ettirirken çift motorlu hasta yataklarında hasta kişi baş ve sırt bölgelerini hareket ettirebilir. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumanda ile komut ettirilirken motorsuz hasta yatakları yatağın yanında bulunan kol yardımı ile çalışır.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Hasta Yatakları

Firmamızın ürettiği hasta yataklarında duş alma ve lazımlık özellikleri de mevcut. Duş alma özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hastanızı rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Duş alma özelliği bulunan hasta yatağını hastanızı yıkayacağınız zaman özel pompası ile küvet haline getiriyorsunuz. Bu küvette hastanızı yıkıyorsunuz ve yıkama işleminin ardından yatağı eski haline getirebiliyorsunuz. Bu yataklar duş almak için gerekli olan tüm mekanizmaya sahiptir.

Lazımlık olan hasta yataklarında ise orta kısımda bir adet lazımlık kutusu bulunuyor. Hasta kişi tuvaleti geldiği zaman bu lazımlık kutusuna tuvaletini yapıyor ve hasta bakıcısı yatağı hiçbir şekilde kirletmeden lazımlık kutusunu temizleyebiliyor. Bu durumda hasta kişiyi her tuvalet ihtiyacında yerinden kaldırıp tuvalete götürmeye gerek kalmıyor. Bu durum hem hasta hem de hasta bakıcısı için çok avantajlı bir durum. Sizler de hastalarınıza bu tür pratik yataklardan almak istiyorsanız hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları hasta yataklarının taşımış olduğu özelliklere göre değişiyor. Hastanızın hastalığına göre tasarladığımız hasta yatakları sizlere pek çok kolaylık sağlayacağı gibi bütçenize uygun fiyatlarda firmamızda satılıyor. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamızı telefon numarasından arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

  
382 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın