Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Modern Hasta Yatakları

Sağlık, ihmale gelmez bir değerdir. Ne yazık ki diğer kıymetli şeyler gibi kaybedildiğinde değeri anlaşılmaktadır. Bir kez kaybedildiğinde tekrar kazanmak ise; zaman, para ve emek gibi ağır maliyetlere sebep olmaktadır. İnsanlar, sağlıklarına ne kadar dikkat ederse etsin, sağlık açısından gözden kaçan bir ihtimal her zaman mevcuttur. Bu nedenle sağlığa dikkat etmek kadar, kaybedildiğinde gerekeni en doğru şekilde yapmak da son derece önemlidir. Yaşanılan sağlık sorununu çözmek adına doğru tedavi kadar, kullanılan doğru ekipman da iyileşme sürecini hızlandıracaktır. Hasta yatağı seçilecek en doğru tıbbi ekipmanlarından biridir.

Neden Hasta Yatakları?

Hasta yatakları pek çok kişinin bildiğinin aksine sadece üzerine temiz çarşaflar serilmiş basit bir kanepe değildir. İçerisinde elektrik motoru dahi bulunabilen modelleriyle başlı başına tıbbi bir cihazı ifade eder. Firmamız, üretmiş olduğu son teknoloji ürünü bu yataklarla, yaşanılan sağlık probleminin verdiği sıkıntıları en aza indirmeyi sağlamaktadır. Özellikle uzun tedavi dönemleri olan rahatsızlıklarda veya yaşam boyu kişiye eşlik edecek tıbbi sorunlarda, sahip olduğu özelliklerle tedavi ve bakıma yardımcı olmaktadır. Örneğin, hareket edemeyen veya hareket etmesi sakıncalı olan hastalarda, yatağın sahip olduğu özel tasarım sayesinde hasta, belirli bir pozisyonda konforlu bir şekilde sabit kalabilir veya onu incitmeden günlük hareketlerini gerçekleştirebilmektedir.

Hasta yatağı

Yeni Hasta Yatağı Maliyeti Nedir?

Hasta yatağı fiyatları pek çok bakımdan farklılık göstermektedir. Üretmiş olduğumuz yataklar, farklı sağlık problemlerine özel çözümler içerdiğinden bu durum fiyatlara da yansımaktadır. Örneğin hareketi için belirli bir fiziksel güç gerektiren manüel ayarlanabilen hasta yatağımızla, bünyesindeki elektrik motorları ve kumandası ile otomatik hareket edebilen yatak modelimizin fiyatı elbette farklı olacaktır. Bununla birlikte hastalarımızın hem ihtiyaçlarına hem de bütçelerine uygun modellerimiz mevcuttur. İstenildiği takdirde satın almak yerine hasta yataklarımız da kiralanabilmektedir. İkinci el yatak satışımız veya kiralama hizmetimiz kesinlikle yoktur. Tekerlekleri sayesinde ister sağlık merkezlerinde isterse evlerde konumu kolaylıkla değiştirilebilen yataklarımız, belirli aparatlarla farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir. Tüm yatak modellerimiz sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, kullanıcılarımızdan olumlu yönde geri dönüşler almaktayız.

  
292 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın