Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı İstanbul

Hasta Yatağı İstanbul

Çeşitli hastalıklar hastanın uzun süreli veya devamlı bir şekilde yatağa bağımlı kalmasına neden olur. Bu türlü rahatsızlıklar, hastalığın tedavisini güçleştiren ve yanı sıra hastanın yaşam konforunu olumsuz şekilde etkileyen rahatsızlıklardır. Bu sebeple hastaların tedavi süreçlerinin desteklenmesi ve yaşam konforlarının arttırılmasını sağlayan Hasta karyolaları, medikal bir ürün olarak üretilirler. Hastanelerde veya evlerde bu tür hastaların bakımları için kullanılan bu ürünler, birçok farklı teknik özelliğe sahiptir. Hasta yatağı İstanbul şehrinde oldukça yoğun bir ihtiyaç oranına sahiptir. İstanbul’ in metropol şehirlerimizden biri olması ve sahip olduğu yoğun nüfus bu ürüne ihtiyacın daha yoğun şekilde olmasına neden olur.

Hasta yatağı İstanbul şehri için duyulan ihtiyaca yönelik olarak bir üretim kapasitesine sahiptir. İhtiyaca doğru orantılı bir şekilde üretilen hasta karyolaları aynı zamanda hastalıkların tedavisiyle birlikte, hastaların konforlarına öncelik verecek teknik özelliklerle üretilirler. Hasta karyolaları hastalığın tedavi sürecini destekleyen, hasta bakıcıların tedavi uygulamalarını kolaylaştıran, hareketsiz hastaların hareket etmelerini sağlayan ve temel yaşam gereksinimlerini en kolay şekilde yapabilmelerini sağlayan teknik özelliklerle donatılmıştır.

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılır?

Farklı hastalık türlerine göre ihtiyaç duyulan hasta karyolaları vardır. Hasta karyolaları farklı teknik özelliklere sahip olarak üretilirler. Bu yataklar arasında en doğru seçimi yapabilmek, yatakların teknik özelliklerinin bir uzman ve doktorlar tarafından incelenmesi sonucunda mümkün olabilir. Hastalığın çeşidine göre doğru yatak seçimi için uzman ve doktor görüşüne başvurulmalıdır. Hasta yatağı İstanbul bölgesinde oluşan her tür ihtiyaca yanıt verebilecek kapasiteye sahiptir.

Hasta yataklarının kademeli hareket özelliği, aynı zamanda uzaktan kontrol edilebilir. Tedavi uygulamaları için gerekli yan aparatların daha kolay kullanılmasını sağlayan, hareketli yan tutma kolları, aynı zamanda sağlığa zarar vermeyen malzeme ve kaplamalara sahiptir. Sıvı geçirmeyen özellikte kılıfa sahip havalı yatak bölümü, hastanın konforu ve hijyen koşullarının sağlanması gibi avantajlar oluşturur. Tamamen hareketsiz olan hastaların kademeli şekilde hareket etmelerine olanak veren bu yataklar, bu sayede hastanın tedavi süreçlerine olumlu katkılar sağlarlar. Hasta yatağı İstanbul şehrinde yoğun bir talep oranına sahiptir. İstanbul’ in nüfusuna doğru orantılı bir şekilde ortaya çıkan bu ihtiyaca yönelik olarak, gelişmiş teknik özelliklere sahip hasta yatakları üretilir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Üretim süreci uzmanlar tarafından doğrudan kontrol edilen hasta karyolaları, aynı zamanda yine alanının uzmanları olan sağlık çalışanlarının önerileri doğrultusunda tasarlanmış ürünlerdir.Hareketsiz kalmak zorunda olan hastaların bakım ve tedavi süreçlerinde, hem hastanın ve hem de hasta bakıcının ihtiyaç duyacağı her şey düşünülerek geliştirilen ürünler, hasta konforunu ön planda tutar. Bununla birlikte tedavi uygulamalarını en üst düzeyde destekleyen yapıya ve yanı sıra hasta bakıcının bakım sırasında ihtiyaç duyacağı her tür teknik özelliğe sahiptir. Yatağa bağımlı hastalıkların tedavi süreçlerine özel bir medikal katkı sunar.

  
347 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın