Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Seti

Hasta yatağı tek başına satıldığı gibi set olarak da satılabilmektedir. Set halinde satılan hasta yatağı daha uygun fiyatlarla hizmete sunulabilmektedir. Hasta yatağı ürün setinin içinde elektrikli hasta yatağı, havalı yatak, hasta yemek masası ve dört parçalı hasta yatağı şiltesi bulunmaktadır. Bu ürünlerin tamamı özellikle yatalak ve felçli hastalar için önemlidir. Hasta yatağı setleri genellikle yatağa bağımlı hastalar için satışa sunulur. Hasta yataklarının birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller elektrikle çalışmakla birlikte iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi isimler almıştır. Bu model çeşitlerinin tamamı farklı setlerde hizmete sunulmuştur. Hasta yataklarının her bütçeye göre modelleri bulunur.  Farklı fiyatlarda hasta yatağı setleri bulunmaktadır.

Set grubunun içinde bulunan bir başka ürün ise havalı yataktır. Havalı yatakta hasta yatağı gibi elektrikle çalışan bir üründür. Motora sahip olan havalı yatak motorun çalışmasıyla birlikte şişme bir yatak görünümüne gelmektedir. Havalı yatak hastanın vücudu için oldukça etkili bir üründür. Havalı yatak sırt ve kalça bölgesindeki yaraları engelleyen ve hastanın vücudundaki terlemeyi önleyen bir üründür. Havalı yatak ayrıca hastanın kan dolaşımını ve basıncını da normal seviyelere getiren bir yatak çeşididir.

Hasta yemek masası ise hastanın yemek ihtiyacını daha kolay karşılamasına yardımcı olur. Hasta yataklarının baş kısmının kalkması sonucu yemek masası sayesinde hasta yemek ihtiyacını daha kolay gidermektedir. Hasta ve bakıcısı için oldukça rahatlatıcı bir üründür. Hasta yatağı şiltesi ise hastanın yatma ve dinlenme sırasında daha sağlıklı ve rahat olmasına yardımcı olmaktadır. Dört parçalı, visco, lazer kesimli ve antibakteriyel gibi modelleri bulunmaktadır.
Hasta yatağı seti

  
725 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın