Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
İstanbul’da Hasta Yatağı Satışı ve Kiralama

İstanbul’da hasta yatağı sıkça kullanılan bir ürün çeşididir. Hasta karyolası hastanın daha rahat ve iyi bir tedavi süreci geçirmesine yardımcı olur. Türkiye’nin en kalabalık ili İstanbul’da hasta karyolasına duyulan ihtiyaç oldukça fazladır.  Hasta karyolası modellerinin en fazla kullanıldığı şehir İstanbul’dur. Hasta karyolası elektrikle çalışan ve hareket edebilen özel bir yatak çeşididir. Felçli, yatalak, yaşlı hastalar hasta yataklarını gönül rahatlığıyla kullanabilirler.  Hasta yataklarının ev tipi ve hastane tipi modelleri bulunurken bu modellerde kendi arasında iki motorlu üç motorlu ve dört motorlu hasta yatakları olmak üzere üç modele ayrılmıştır. Bu modellerin tamamı elektrikle çalışmaktadır ve hareket edebilmektedir.

Kariyer medikal İstanbul’un tüm ilçelerine hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve teslimat hizmeti verilmektedir. Sipariş verildiği gün itibariyle servis elemanlarını eve kadar gelerek hasta yatağını ücretsiz ve hızlı bir şekilde kurmaktadır. Kariyer medikal hasta yataklarını ayrıca iki yıl garantili olarak hizmete sunmaktadır. Bunun yanı sıra kariyer medikal on yıla kadar yedek parça garantisi de vermektedir. Kariyer medikal satış ve kiralamanın yanı sıra imalat sürecinde de boy göstermektedir. Kariyer medikal hasta karyolası imalatını on yılı aşkın süredir yapmaktadır. İmalatçı firma olduğu için hasta karyolasında herhangi bir problem çıktığı zaman aynı gün içinde problem kariyer medikal’in servis elemanları sayesinde rahatça çözülmektedir.
Hasta yatağı

  
688 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın