Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Nasıl Bir Karyolada Rahat Eder?

Hastanın rahat bir karyola da yatması hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Rahat olmayan bir yatakta yatan hasta uyumada, dinlenmede oldukça zorlanacaktır. Hastalığından dolayı oldukça zorlanan hasta birde yattığı yer bakımından zorlanırsa tedavi süreci oldukça zor olacaktır. Bu nedenle hastanın yattığı yatağın rahat olması oldukça önemlidir. Hastanın ortopedik ve rahat bir yatakta yatması gereklidir. Hastaların bu şekilde rahat yatakta yatması için özel olarak hasta yatağı üretilmiştir. Hasta yatağı ev tipi ve hastane tipi olmak üzere iki modeli bulunan, üzerindeki hastanın hareket etmesini sağlayan elektrikle çalışan ve hastanın daha hızlı iyileşmesine sağlayan özel bir yatak çeşididir.

Bu hasta yatakları sayesinde hasta yemek, hareket etme gibi temel ihtiyaçlarını rahatça karşılayacaktır. Rahat olmasından dolayı hastanız hem fiziksel hem de psikolojik açıdan daha mutlu duruma getirecektir. Rahat ve ortopedik olmasının yanında konforlu olma özelliği de bulunur. Bu ürünü kullanan vatandaşlarımız ve sağlık çalışanları bu ürünün kullanımı konusunda diğer vatandaşlarımıza öneriler vermektedir. Ülkemizde hasta yatağı kullanımı son yıllarda oldukça yükselmiştir. Bu tür yataklar rahat olmasının yanı sıra ayrıca hastanın güvenliği için de oldukça kullanışlıdır. Bu yatak üzerinde yatan hastanın yataktan düşme şansı yoktur. Kariyer medikal olarak rahat, konforlu, güvenilir ve hareketli hasta yataklarının satışını ve kiralaması uzun yıllardır yapmaktayız. Firmamız aynı zamanda imalat sektöründe de faaliyet gösterir.
Hasta yatağı

  
506 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın