Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Ortopedik Hasta Yatakları

Ortopedi kelimesi günümüzde oldukça kullanılan bir kelimedir. Ortopedi kelime anlamı olarak vücuttaki organ bozukluklarını düzenleyen bir bilim dalıdır. Ortopedik ayakkabı ortopedik boyunluk gibi birçok alanda ortopedi kelimesi geçmektedir. Yatak sektöründe de ortopedi kelimesi sıkça kullanılmaktadır. Özellikle günümüzdeki tüm hasta yatakları ortopedik özelliğe sahiptir. Hasta yatakları da normal yataklar gibi ortopediktir. Ortopedik hasta yatağı sayesinde hasta daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme süreci geçirir. Ortopedik hasta yatakları sayesinde hastanızın vücudundaki ağrı ve yara olasılığı da azalmaktadır. Ortopedik hasta karyolası ortopedik olmasının yanı sıra hareket etme özelliğine de sahiptir. Hem ortopedik olması hem de hareket özelliğine sahip olmasından ötürü yatalak hastalar için oldukça önemli bir yatak haline gelmiştir.

Ortopedik hasta yataklarının birçok modeli bulunmaktadır. Bu modellerin hepsi oldukça kaliteli ve sağlamdır. Hasta yatakları hem uzun süreli hem de kısa süreli kullanılmaktadır. Hem kiralık olarak hem de satılık olarak ortopedik hasta yataklarını alabilirsiniz. Ortopedik hasta karyolasının baş kısmı 90 dereceye kalkabilmektedir. Bu kalkma sonucu hasta yemek vb temel ihtiyaçlarını giderebilmektedir.  Ev tipi ve hastane tipi olmak iki farklı model de ortopedik hasta karyolası modeli bulunur. 90 santimetreye 190 santimetre il ölçüleri, 1 metreye 2.05 metre dış ölçüleri sayesinde ortopedik hasta yatakları evlerde kullanıma oldukça müsaittir. Kariyer medikal olarak bu ürünleri 20 yıla yakın bir süredir üretmekteyiz.
Hasta yatağı

  
413 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın