Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Niçin İkinci El Hasta Yataklarını Kullanmamalıyız?

Kariyer medikal olarak hasta yatağı imalat ve satış sürecine sıfır ürün kullanmaya özen gösteririz. Firma olarak asla ikinci el ürünlerin satışını ya da kiralamasını yapmamaktayız. İkinci el hasta yatakları hastanızın sağlığı için oldukça tehlikelidir. İkinci el hasta yataklarında bulaşıcı, mantar gibi hastalıklar olabilmektedir. Hasta yatağında yatan hastanız zaten birçok hastalık ile uğraşırken bir de bunun yanında kalitesiz hasta yataklarıyla uğraşmaması gerekir. Bu nedenle hastanıza hiç kullanılmamış sıfır bir ürün almanız daha sağlıklı olacaktır. Hastanız sıfır bir hasta yatağı ile daha sağlıklı ve kaliteli bir tedavi süreci geçirecektir. İkinci el hasta yatağı hastanızı iyileştirmek yerine daha da hasta edebilir.

İkinci el hasta yatakları ayrıca daha çabuk sorun çıkartabilen bir yatak modelidir. Garantisiz olarak verilen bu ürün ayrıca çabuk bozulduğu için hastanızı mağdur etmektedir. Firmamızın ürettiği ve sattığı hasta yatakları ise iki yıl garantili olara hizmetinize sunulur. Firmamız ayrıca ücretsiz kurulum ve teslimat hizmeti de verir. Karyolanızda herhangi bir sorun olduğu zaman servis elemanlarımız aynı gün içinde gelerek karyolanızın sorununu çözmektedir. Kariyer medikal olarak elektrikli hasta yataklarının satışını ve kiralamasını yaparız. Bazı firmalar kiralama işleminde ikinci el yatakları kullanırken firmamız tamamen sıfır ürünlerin kiralamasını yapar. Firmamız ayrıca üretici firma olduğu için uygun fiyatlarla hasta yatağı satın alabilir ya da kiralama hizmetinizde bulunabilirsiniz.
Hasta yatağı

  
364 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın