Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Karyolası Fiyatı

Hasta yatağı fiyatı birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Bu etkenlerin başında döviz kuru ve yatağın kalitesi rol oynamaktadır. Kaliteli bir hasta yatağı diğer hasta yataklarına oranla fiyat olarak daha yüksektir. Döviz kurlarında değişimlerde hasta yatağının fiyatını etkilemektedir. Şu sıralar ülkemizde döviz kuru yüksek olduğu için hasta yatağı fiyatları da yükselmektedir. Hasta karyolasında kullanılan motor, yan korkuluk ve başlık gibi parçalar yurt dışından gelmektedir. Bu parçalar yurt dışından geldiği için hasta karyolası fiyatları döviz kurundan işlem görmektedir. Ülkemizde bu parçaların üretimi başlar ise hasta yatağı fiyatları daha makul seviyelere inmektedir. Firma olarak en kaliteli ve en sağlam parçaları hasta yataklarında kullanmaktayız.

Hasta yatağının birçok modeli bulunur. Bu modellerin fiyatları farklılık göstermektedir. İki motorlu modeller en uygun fiyattayken dört motorlu modeller ise en yüksek fiyatlardadır. Hastanız yüz kilo ve altındaysa ekonomik olan iki motorlu hasta yatağı modellerini tercih edebilirsiniz. İki motorlu modeller de oldukça kaliteli olup hastanızın sağlığı için oldukça önemlidir. Felçli ya da yaşlı hastanız var ise bu yatak çeşidini kullanmanızı önermekteyiz. En ekonomik bir hasta yatağı modeli bile normal yataklara oranla felçli ve yaşlı hastalar için daha sağlıklı ve uygun bir yatak çeşididir. Evinizde hastanızı daha sağlıklı koşullarda tedavi ettirmek için evinize uygun ve kullanımı kolay olan hasta yataklarını tercih edebilirsiniz.

Hasta yatağı evlerde, hastanelerde, huzurevlerinde vb yerlerde kullanılabilmektedir. Firma olarak satışını ve kiralamasını yaptığımız hasta yataklarını garantili olarak hizmetinize sunarız. İki yıl boyunca yatağınızda herhangi bir sorun olursa aynı gün içinde servisimiz yatağınızın bakımını ve tamirini yapmaktadır. Firmamız Türkiye’nin her yerine hasta karyolası satışı yapmaktadır.
Hasta karyolası fiyatı

  
403 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın