Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatakları Üreticisi

Kariyer medikal olarak yirmi yıldır hasta yatağı  imalatı yapan bir firmayız. Firmamızda hasta yatağı, havalı yatak ve diğer medikal ürünlerin satışı yapılmaktadır. Hastanız için kaliteli ve sağlam hasta yatağı satın almak istiyorsanız üretici firmaları tercih etmeniz gerekir. Çünkü üretici firmaların hasta yatakları modellerini yerinde görebilir ve kaliteli bir üretim var ise hastanız için tercih edebilirsiniz. Firmamız kaliteli işçilikle ve uygun fiyatlarla hasta karyolası modellerini hizmetinize sunmaktadır. Ülkemizde hasta karyolası üretimi yapan firma sayısı çok olmamaktadır. Bunun sebebi üretim maliyetlerinin yüksek olmasıdır. Bu nedenle birçok firma üretim yerine sadece satış ve kiralama hizmeti vermektedir. Firmamız ise üretim sektöründe de faaliyet göstererek siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktadır.

Ülkemizde manuel ve elektrikli olmak üzere iki model hasta karyolası bulunur. Firmamız elektrikli hasta yataklarının imalatını ve satışını yapmaktadır. Elektrikli hasta yatakları manuel yataklara oranla daha kullanışlı ve kullanımı kolay bir üründür. Elektrikli hasta karyolası modelleri motoru ile birlikte kolayca hareket eder ve hastanızın yatak üzerinde hareket etmesini sağlar. Hasta yatağının motoru yurt dışından ithal edilmektedir. Döviz kurundaki yükselmeden dolayı bu motorun ülkemize giriş fiyatı yükselmiştir. Bu nedenden ötürü hasta karyolası fiyatlarında yükselmeler olmuştur. Ülkemizde bu motorun üretimiyle ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Motor üretimi başlar ise ülkemizde çok uygun fiyatlarla hasta yatağı alınabilecektir.

Firma olarak satış ve kiralama hizmetimiz de iki yıl garantili olarak ürünlerimi hizmetinize sunarız. Üretici firması olduğumuz için aynı zamanda on yıla kadar yedek parça garantisi de vermekteyiz. Ürettiğimiz hasta yatakları sayesinde hastanızın tedavi süreci daha sağlıklı geçmektedir ve hastanızın iyileşme süreci daha hızlı olmaktadır. Hasta karyolası ihtiyacınız için kariyer medikal tercih edebilirsiniz.
 Hasta karyolası üreticisi

  
560 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın