Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağının Avantajları Nelerdir?

Hasta yatağı özellikle felçli ve yatalak hastalar için oldukça avantajlı bir yatak türüdür. Bu yatak türü sayesinde yatalak hastaların iyileşme süreci kısalmıştır. Hasta yatakları sayesinde hastanızın sağlık problemine daha hızlı ve kolay bir çözüm bulabilirsiniz. Hasta karyolasının hem kiralama hem de satışının yapılabilmesi avantajlarından biridir. Normal bir yatağı kiralık olarak alma şansınız yok iken hasta karyolasını modellerini kiralık olarak alabilirsiniz. Kiralama hizmeti genellikle birkaç ay yatacak hastalar için olmaktadır. Hasta yatakları farklı çeşit modelleri ve kaliteli parçalarıyla normal yataklara oranla daha avantajlı bir yatak çeşididir. Hareket etme özelliği sonucu hastanın sürekli aynı şekilde yatmaktan kurtulması da hasta karyolasının avantajlarından biridir.

Hasta yatağının avantajlarından biri de motor ile çalışmasıdır. Bu motorlar iki motorlu, üç motorlu ve dört motorludur ve elektrikle çalışır. Özel olarak üretilen çocuk hasta yatağında ise bir motor bulunur. Bu motorların tamamı hasta yatağının hareket etmesini sağlayarak hastayı daha konforlu duruma getirir. Hastanızın kilosu ve istediğiniz yatağın kalitesine motorlu hasta yatağı modellerini tercih edebilirsiniz. Tüm motorlu hasta yataklarında baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. Hasta yatağının avantajlarından bir diğeri de üzerindeki parçalardır.

Hasta Yatağının AvantajlarıHasta yataklarında yan korkuluk, başlık gibi hastanın güvenliğini sağlayan parçaların yanı sıra serum ihtiyacı için serum askılığı ve serum askılığı takma bölümü bulunur. Hasta karyolasında ayrıca dört adet tekerlekte bulunur. Bu tekerlekler sayesinde hasta yatağı kilitlenebilir ya da olduğu yerden başka bir yere taşınabilmektedir. Hasta yatakları ayrıca hastayı sadece fiziksel açıdan değil, psikolojik açıdan da olumlu etkilemektedir. Oldukça ekonomik fiyatlarla hastanız için avantajlı olan hasta karyolası modellerini satın alabilirsiniz.

 

 

  
382 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın