Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Sağlıklı Hasta Yatakları

Hasta yataklarının en önemli özelliklerinden biri sağlıklı olmasıdır. Sağlıksız bir hasta yatağı hastanızı iyileştirmekten çok daha kötü duruma getirebilir. Özellikle ikinci el hasta yatakları hastanızın sağlığı açısından oldukça tehlikelidir. İkinci el yataklarda bulaşıcı vb hastalıklar olabilir. Bu nedenle ikinci el hasta karyolası kullanan hastanız da bu bulaşıcı hastalıkları kapabilir. Bu da hastanızın iyileşme sürecini geciktirir ve hastanıza yeni sorunlar verebilir. Bu nedenle hasta karyolası satın alırken yatağın ikinci el olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Kariyer medikal olarak ikinci el hasta yataklarının satışını yapmamaktayız. Firmamız satışını yaptığı hasta yataklarının imalatını da yapmaktadır. Kariyer medikal yirmi yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet göstermektedir.

Firma olarak üretimini ve satışını yaptığımız hasta yatakları hastanızın sağlığı açısından oldukça uygundur. Firmamızın yatakları hastanızın tedavi sürecinde daha hızlı ve sağlam bir şekilde iyileşmesine etki etmektedir. Sağlık uzmanları da kaliteli ve sağlıklı hasta yataklarının kullanımını hastalar için önermiştir. Özellikle felçli ve yatalak yani sürekli sabit bir şekilde yatan bir hastanız var ise hasta yatağı kullanmanızı önermekteyiz. Çünkü hasta yatakları sağlıklı olmasının yanı sıra hareket etme özelliğine de sahiptir. Bu nedenle hasta yatak üzerinde sabit bir şekilde yatmaktan kurtulmaktadır. Bu nedenden ötürü hastanın iyileşme süreci daha hızlı ve sağlıklı olmaktadır. Sağlıklı hasta yatakları evlerde, hastanelerde vb yerlerde kullanıma oldukça müsaittir.

Firmamızın satışı sunduğu hasta yatakları sağlık bakanlığı tarafından kalitesi onaylanmış yataklardır. Firmamız hasta yatağı satışı için gerekli tüm belgelere sahiptir. Kariyer medikal olarak ayrıca piyasadaki en yüksek garanti süresi olan on yıl yedek parça garantisi de vermekteyiz. Firmamız üretim sürecinde de işçiler için gerekli sağlık koşullarını sağlayarak üretim sürecine başlamaktadır. Sağlıklı bir hasta yatağı satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.
 Sağlıklı hasta yatakları

 

  
383 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın