Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Elektrikli Hasta Yatakları

Elektrikli hasta yatağı hareket edebilen ve yatalak hastalar için üretilmiş bir yatak çeşididir. Hasta yatakları ilk zamanlarda manuel olarak üretilirken son yıllarda elektrikli yataklar daha çok ön planda olmuştur. Manuel yatakların elektrikli yataklara göre kullanımının daha zor olması sonucu elektrikli şu an da manuel yataklara oranla daha fazla satışı yapılan bir ürün olmuştur. Elektrikli hasta yatakları motoru sayesinde hareket edebilen ve hastanın sabit bir şekilde yatmasını engelleyen bir yatak çeşididir.  Hareket özelliğine sahip olması sebebiyle özellikle yatalak hastalar elektrikli hasta karyolası modellerini sıkça tercih etmektedir. Elektrikli hasta yataklarının bu hastaların tedavisi sürecine olumlu etki ettiği de görülmüştür.

Elektrikli hasta yataklarının üç farklı modeli bulunur. Bu modeller motor sayısına göre farklılık göstermiştir. Bu modeller iki motorlu elektrikli hasta yatağı, üç motorlu elektrikli hasta yatağı ve dört motorlu elektrikli hasta yatağıdır. Bu modellerin hepsi hareket eder ve motor ile çalışır. Ekonomik bir model tercih ederseniz iki motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Elektrikli hasta yatakları evlerde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Evinizin bir köşesinde rahatça hasta karyolasını kullanabilirsiniz. Firmamız haftanın her günü elektrikli hasta karyolası konusunda hizmet vermektedir. Firmamızla haftasonları da dahil iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli yatakların motoru yurt dışından geldiği için fiyatını belirleyen en önemli etken döviz kurunda ki artış ya da azalışlardır.

Ülkemizde şu an döviz kurları yüksek fiyatlarda olduğu elektrikli hasta yataklarında da fiyatlar yüksektir. Hasta yataklarının fiyatı yinede normal yataklara oranla daha düşük seviyelerdedir. Firmamız elektrikli hasta yataklarının imalatını da yaptığı için fiyatlar da biraz daha indirim sağlamaktadır. Elektrikli yatağın dört adet tekerliği bulunur ve bu tekerlekler çapraz kilit sistemine sahiptir. Elektrikli hasta yataklarımız ayrıca iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur ve parçaları oldukça kalitelidir.
Elektrikli Hasta Yatakları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
50 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın