Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Elektrikli Hasta Yatakları

Elektrikli hasta yatağı hareket edebilen ve yatalak hastalar için üretilmiş bir yatak çeşididir. Hasta yatakları ilk zamanlarda manuel olarak üretilirken son yıllarda elektrikli yataklar daha çok ön planda olmuştur. Manuel yatakların elektrikli yataklara göre kullanımının daha zor olması sonucu elektrikli şu an da manuel yataklara oranla daha fazla satışı yapılan bir ürün olmuştur. Elektrikli hasta yatakları motoru sayesinde hareket edebilen ve hastanın sabit bir şekilde yatmasını engelleyen bir yatak çeşididir.  Hareket özelliğine sahip olması sebebiyle özellikle yatalak hastalar elektrikli hasta karyolası modellerini sıkça tercih etmektedir. Elektrikli hasta yataklarının bu hastaların tedavisi sürecine olumlu etki ettiği de görülmüştür.

Elektrikli hasta yataklarının üç farklı modeli bulunur. Bu modeller motor sayısına göre farklılık göstermiştir. Bu modeller iki motorlu elektrikli hasta yatağı, üç motorlu elektrikli hasta yatağı ve dört motorlu elektrikli hasta yatağıdır. Bu modellerin hepsi hareket eder ve motor ile çalışır. Ekonomik bir model tercih ederseniz iki motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Elektrikli hasta yatakları evlerde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Evinizin bir köşesinde rahatça hasta karyolasını kullanabilirsiniz. Firmamız haftanın her günü elektrikli hasta karyolası konusunda hizmet vermektedir. Firmamızla haftasonları da dahil iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli yatakların motoru yurt dışından geldiği için fiyatını belirleyen en önemli etken döviz kurunda ki artış ya da azalışlardır.

Ülkemizde şu an döviz kurları yüksek fiyatlarda olduğu elektrikli hasta yataklarında da fiyatlar yüksektir. Hasta yataklarının fiyatı yinede normal yataklara oranla daha düşük seviyelerdedir. Firmamız elektrikli hasta yataklarının imalatını da yaptığı için fiyatlar da biraz daha indirim sağlamaktadır. Elektrikli yatağın dört adet tekerliği bulunur ve bu tekerlekler çapraz kilit sistemine sahiptir. Elektrikli hasta yataklarımız ayrıca iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur ve parçaları oldukça kalitelidir.
Elektrikli Hasta Yatakları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
148 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın