Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Hasta Yatağı ve Havalı Yatak Kullanımı

Hasta yatağı ve havalı yatak beraber kullanılan özel ürünlerdir. Her iki üründe elektrikle çalışır ve motoru bulunur. Sürekli yatan bir hastanız var ise bu ürünleri kullanmanızı öneririz.  Hasta yatağının imalatı ülkemizde olurken havalı yataklar ülkemize dışarıdan ithal edilmektedir. Havalı hasta yatağı hastanın vücudunda masaj hissi yaratan bir yataktır. Hasta sürekli yattığı için vücudunda yara oluşumu ve terleme olasılığı oldukça yüksek olacaktır. Hastanın yara oluşumunu ve terlemesini azaltmak için havalı yatak kullanımı oldukça önemli olacaktır. Hasta yatağı ise hastanın yatak üzerinde sabit bir şekilde yatmasını engelleyerek hastanın hareket etmesini sağlar ve hastanın temel ihtiyaçlarını karşılamasında yardımcı olur. Kariyer medikal olarak havalı yatak ve hasta yatağını set halinde hizmetinize sunarız. Set halinde sunduğumuz için fiyatlarımız diğer firmalara oranla daha uygun seviyelerdedir.

Hem hasta yatağı hem de havalı yatak modellerimiz piyasadaki en kaliteli modellerdir. Havalı hasta yatağı modelimiz witra markalıdır ve oldukça kaliteli bir üründür. Hem havalı yatağımız hem de hasta karyolamız iki yıl garantili olarak hizmetinizdedir. Elektrik kesintilere karşın hem hasta yatağı hem de havalı yatak çalışmaya devam eder. Hasta yatağı kumandasındaki pil desteği sayesinde çalışırken, havalı yatak 24 saate kadar çalışmaya devam eder. Bu iki ürün birlikte kullanırsa felçli ya da yatalak bir hastanın iyileşme süreci daha hızlı ve çabuk olacaktır. Sağlık uzmanları ve doktorlar da hasta yatağı ve havalı yatak kullanımını hastanız için önermektedir. Kaliteli ve ekonomik hasta karyolası ve havalı hasta yatakları için kariyer medikal firmamızı tercih edebilirsiniz.
Hasta yatağı ve havalı yatak kullanımı

 

               

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
128 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın