Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Asansörlü Hasta Yatağı

Asansörlü hasta yatağı piston motora sahip olan ve elektrikle çalışan özel bir hasta yatağı çeşididir. Piston motoru sayesinde bu yatak modeline asansörlü hasta yatağı modeli adı almıştır. Bu yatak baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra yukarı aşağı da hareket edebilmektedir. Bu hareketten dolayı bu yataklara asansörlü hasta yatağı da denmektedir. Bu hasta karyolası çeşidi 150 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Felçli ve yatalak hastanız var ise bu ürünü tercih edebilirsiniz. Hastanız hiç hareket edemeyen bir hasta ise asansör özelliği sayesinde hastanızı kolayca yatak üzerinde hareket ettirebilirsiniz. Hastanızı yataktan almak istediğinizde kumandaya basarak yatağı indirebilir ve hastanızı kolayca yataktan alabilirsiniz. Hastanızı tekrardan yatırmak istediğinizde inik pozisyonda hastanızı yatırır ve daha sonra yatağı yine yukarı kaldırabilirsiniz.

Asansörlü hasta yatağının iki modeli bulunur. Bu modeller yan korkuluk modeline göre değişiklik gösterir. Bu modelimizde yan korkuluklar alüminyum ya da plastik olabilir. Başlıklar ise plastiktir. Hem başlıklar hem de yan korkuluklar oldukça kalitelidir ve kolayca hareket edebilmektedir. Yan korkuluklar ve başlıklar antibakteriyel bir özelliğe sahiptir ve aynı zamanda temizlenebilir ve silinebilirdir. Asansör özelliği sayesinde felçli ve yatalak hastanız daha kolay, sağlıklı ve hızlı bir tedavi süreci geçirecektir. Bu hasta yatağının motoru oldukça kalitelidir. Motor da veya diğer parçalarda herhangi bir sorun olursa on yıl yedek parça garantisine sahiptir. Asansörlü hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek içi internet sitemizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz. Asansör hareketine sahip olması nedeniyle hem hasta hem de bakıcısı için kullanımı normal yataklara göre daha kolay olan bir yatak çeşididir. Hastanızın sağlığı ve konforu için bu hasta yatağı modelini tercih edebilirsiniz.
Üç motorlu hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
124 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın