Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Ekonomik Hasta Yatakları

Hasta yatakları sürekli yatmak zorunda olan hastalar için oldukça önemli olan ve kullanması zorunlu olan bir yatak çeşididir. Bu yatakları tüm vatandaşlarımızın alması için ekonomik olarak da hizmete sunulur. Bu yataklara ekonomik hasta yatağı denilmektedir. Ekonomik hasta yatakları sayesinde tüm vatandaşlarımız yatalak hastaları için kaliteli ve sağlıklı yatakları alma özgürlüğüne kavuşmuştur. Gönül isterdi ki sigorta bu yatakları karşılasın ve siz de uygun fiyatlarla bu yatakları satın alın. Fakat sigorta bu yatakları karşılamamaktadır. Bu nedenle biz ve birçok firma ekonomik fiyatlarla hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermektedir. Ekonomik hasta yatakları ekonomik olmasının yanı sıra kalite olarak da oldukça kalitelidir.

Ekonomik hasta yatakları elektrikle çalışır. Normal yataklardan farklı olarak hareket etme özelliğine sahip olan hasta yatakları bu sebepten dolayı oldukça tercih edilen bir yatak çeşidi olmuştur. Hareket etmesi sonucu hasta temel ihtiyaçlarını karşılamada rahatlamış ve bunu normal yataklara oranla daha uygun bir fiyatta olan ama onun için daha sağlıklı olan ekonomik hasta yataklarında sağlamıştır. Ekonomik Hasta yataklarında dual motor bulunur. Bu dual motor sayesinde yatağın baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. Yatağın baş ve ayak kısmı doksan dereceye kadar kalkabilmektedir. Bu hareketler sonucu hastanın vücudu da hareket edebilecek ve hastanın sırt eklem vb yerleri de hareket edebilecektir. Hastanın omurgasının hareket etmesi hasta için oldukça önemlidir.

Firmamız kariyer medikal ekonomik hasta yataklarının satış ve kiralamasının yanı imalatı da yapmaktadır. İmalatçı firma olduğumuz için fiyatlarımız daha da düşmektedir. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hasta yatağının adresi kariyer medikal firmamızdır. Dual motorlu ekonomik hasta yataklarında ayrıca yan korkuluk, başlık, şilte ve kilitlenebilen tekerler gibi parçalar bulunur. Bu parçaların tamamı son derece kaliteli ve sağlam parçalardır. Ekonomik hasta yataklarımızı görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ekonomik hasta yatağı

  
333 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın