Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Ekonomik Hasta Yatakları

Hasta yatakları sürekli yatmak zorunda olan hastalar için oldukça önemli olan ve kullanması zorunlu olan bir yatak çeşididir. Bu yatakları tüm vatandaşlarımızın alması için ekonomik olarak da hizmete sunulur. Bu yataklara ekonomik hasta yatağı denilmektedir. Ekonomik hasta yatakları sayesinde tüm vatandaşlarımız yatalak hastaları için kaliteli ve sağlıklı yatakları alma özgürlüğüne kavuşmuştur. Gönül isterdi ki sigorta bu yatakları karşılasın ve siz de uygun fiyatlarla bu yatakları satın alın. Fakat sigorta bu yatakları karşılamamaktadır. Bu nedenle biz ve birçok firma ekonomik fiyatlarla hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermektedir. Ekonomik hasta yatakları ekonomik olmasının yanı sıra kalite olarak da oldukça kalitelidir.

Ekonomik hasta yatakları elektrikle çalışır. Normal yataklardan farklı olarak hareket etme özelliğine sahip olan hasta yatakları bu sebepten dolayı oldukça tercih edilen bir yatak çeşidi olmuştur. Hareket etmesi sonucu hasta temel ihtiyaçlarını karşılamada rahatlamış ve bunu normal yataklara oranla daha uygun bir fiyatta olan ama onun için daha sağlıklı olan ekonomik hasta yataklarında sağlamıştır. Ekonomik Hasta yataklarında dual motor bulunur. Bu dual motor sayesinde yatağın baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. Yatağın baş ve ayak kısmı doksan dereceye kadar kalkabilmektedir. Bu hareketler sonucu hastanın vücudu da hareket edebilecek ve hastanın sırt eklem vb yerleri de hareket edebilecektir. Hastanın omurgasının hareket etmesi hasta için oldukça önemlidir.

Firmamız kariyer medikal ekonomik hasta yataklarının satış ve kiralamasının yanı imalatı da yapmaktadır. İmalatçı firma olduğumuz için fiyatlarımız daha da düşmektedir. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hasta yatağının adresi kariyer medikal firmamızdır. Dual motorlu ekonomik hasta yataklarında ayrıca yan korkuluk, başlık, şilte ve kilitlenebilen tekerler gibi parçalar bulunur. Bu parçaların tamamı son derece kaliteli ve sağlam parçalardır. Ekonomik hasta yataklarımızı görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Ekonomik hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
57 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın