Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
İkinci El Hasta Yatakları Neden Tehlikeli

Hasta yatağı felçli ve yatalak hastalar için oldukça önemli ve kullanılması zorunlu bir yatak çeşididir. Kaliteli ve konforlu olması sebebiyle hasta yatakları oldukça lüks bir yatak kategorisindedir. Hasta yataklarının hiç kullanılmamış modelleri olduğu gibi ikinci el modelleri de bulunmaktadır. İkinci el hasta yataklarını firma olarak önermemekteyiz. Hasta yataklarını genellikle sürekli yatan hastalar kullandığı için bu hastalarda bulaşıcı hastalıklar olabilmektedir. Bu bulaşıcı hastalıklardan dolayı yeni kullanacak hastalarda da bulaşıcı hastalıklar olabilmektedir. Bu nedenle ikinci el hasta yataklarını önermemekteyiz. İkinci el hasta yatakları sağlam bir hastanıza bulaşıcı bir hastalık geçirebilmektedir. Hastanızı bulaşıcı hastalıklardan korumak için ikinci el hasta yataklarından uzak durmasını öneririz.

Firma olarak sıfır yani kullanılmamış hasta yataklarının satışını yapmaktayız. Firmamızın ürettiği hasta yatakları son derece kaliteli ve sağlıklı yataklardır. Firmamızın yatak üretiminde kullandığı parçalar son teknolojik ve son derece modern parçalardır. Hasta yataklarının motorları yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Firma olarak en kaliteli ve sağlam hasta yatağı motorunu ithal etmekteyiz. İthal ettiğimiz bu motor garantili olarak hizmetinize sunulur. Yataklarda kullandığımız motorda herhangi bir sorun olduğu zaman değiştirme şansına sahipsiniz. Firma olarak asla ikinci el yani kullanılmış motorları yataklarda kullanmamaktayız. Motorlarımızın tamamı sıfır ve kullanılmamıştır. Motor sayesinde hasta yatağı hareket edebilme ve hastayı sabit bir şekilde yatmaktan kurtarmaktadır.

Hasta yataklarımızda yan korkuluk, başlık, şilte gibi parçalarda kullanılır. Bu parçalarda tamamen sıfır parçalardır. Bu parçalarımız silinebilme ve temizlenebilme özelliğine sahiptir. Firma olarak bu parçaları da garantili olarak hizmetinize sunarız. Parçaların değişimi sırasında yeni ve kullanılmamış parçaları yatağınıza takarız. Firmamız kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama hizmetimiz de sıfır yatakların kiralamasını yaparız. Birçok firma kiralık hasta yataklarında ikinci el yatakları tercih etmektedir. Biz firma olarak sıfır yatakların kiralama yaparız. Hastanızın sağlığı ve güvenliği için sıfır yani kullanılmamış hasta yataklarını tercih etmenizi öneririz.
Hasta yatağı

 

  
454 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın