Kariyer Medikal Hasta Yatakları

İkinci El Hasta Yatakları Neden Tehlikeli

Hasta yatağı felçli ve yatalak hastalar için oldukça önemli ve kullanılması zorunlu bir yatak çeşididir. Kaliteli ve konforlu olması sebebiyle hasta yatakları oldukça lüks bir yatak kategorisindedir. Hasta yataklarının hiç kullanılmamış modelleri olduğu gibi ikinci el modelleri de bulunmaktadır. İkinci el hasta yataklarını firma olarak önermemekteyiz. Hasta yataklarını genellikle sürekli yatan hastalar kullandığı için bu hastalarda bulaşıcı hastalıklar olabilmektedir. Bu bulaşıcı hastalıklardan dolayı yeni kullanacak hastalarda da bulaşıcı hastalıklar olabilmektedir. Bu nedenle ikinci el hasta yataklarını önermemekteyiz. İkinci el hasta yatakları sağlam bir hastanıza bulaşıcı bir hastalık geçirebilmektedir. Hastanızı bulaşıcı hastalıklardan korumak için ikinci el hasta yataklarından uzak durmasını öneririz.

Firma olarak sıfır yani kullanılmamış hasta yataklarının satışını yapmaktayız. Firmamızın ürettiği hasta yatakları son derece kaliteli ve sağlıklı yataklardır. Firmamızın yatak üretiminde kullandığı parçalar son teknolojik ve son derece modern parçalardır. Hasta yataklarının motorları yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Firma olarak en kaliteli ve sağlam hasta yatağı motorunu ithal etmekteyiz. İthal ettiğimiz bu motor garantili olarak hizmetinize sunulur. Yataklarda kullandığımız motorda herhangi bir sorun olduğu zaman değiştirme şansına sahipsiniz. Firma olarak asla ikinci el yani kullanılmış motorları yataklarda kullanmamaktayız. Motorlarımızın tamamı sıfır ve kullanılmamıştır. Motor sayesinde hasta yatağı hareket edebilme ve hastayı sabit bir şekilde yatmaktan kurtarmaktadır.

Hasta yataklarımızda yan korkuluk, başlık, şilte gibi parçalarda kullanılır. Bu parçalarda tamamen sıfır parçalardır. Bu parçalarımız silinebilme ve temizlenebilme özelliğine sahiptir. Firma olarak bu parçaları da garantili olarak hizmetinize sunarız. Parçaların değişimi sırasında yeni ve kullanılmamış parçaları yatağınıza takarız. Firmamız kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama hizmetimiz de sıfır yatakların kiralamasını yaparız. Birçok firma kiralık hasta yataklarında ikinci el yatakları tercih etmektedir. Biz firma olarak sıfır yatakların kiralama yaparız. Hastanızın sağlığı ve güvenliği için sıfır yani kullanılmamış hasta yataklarını tercih etmenizi öneririz.
Hasta yatağı

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
56 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın