Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri

Ülkemizde hasta yatağı çeşitleri elektrikle çalışan ve motor ile hareket eden yataklardandır. Hasta yatağı hareket etmesi sebebiyle diğer yataklardan farklı bir yere sahiptir. İlk zamanlar olara manuel üretilen hasta yatakları son zamanlarda yerini daha kullanışlı olan elektrikli hasta yataklarına bırakmıştır. Elektrikli hasta yatakları kullanımı oldukça basit ve kaliteli bir yatak modelidir. Bu model yataklar sürekli yatmak zorunda olan hastalar için oldukça ideal bir yatak çeşididir. Motoru sayesinde hareket etmesi sayesinde hastanın yatak üzerinde hareketsiz bir şekilde durması engellenmektedir. Hastanın yatak üzerinde hareket etmesi sonucu hasta daha rahat ve konforlu bir şekilde tedavi sürecine devam etmektedir. Bu motor kumanda sayesinde oldukça kolay bir şekilde hareket ettirilebilmektedir.

Firmamızın pazarlamasını yaptığı motorlu hasta yatağı modelleri iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu modelleridir. Bu modellerimiz tamamı elektrikle çalışmaktadır. İlk modelimiz olan iki motorlu modelimiz en ekonomik modelimizdir. Bu modelde dual motor bulunur.  Kumandasıyla hareket eden bu dual motor yatağın baş ve ayak kısmını hareket ettirir.  Üç motorlu modelimiz ise piston motora sahip olan bir yatak çeşididir. Bu modelimizde piston motor sayesinde yatağın baş ve ayak kısmının kalkmasının yanı sıra asansör hareketi de yapar. Asansör hareketi sayesinde yatak yukarı aşağı hareket etmektedir. Yukarı aşağı hareket sonucu hasta yataktan kolayca indirilebilmektedir.

Dört motorlu modelimiz ise en fonksiyonlu ve kaliteli modeldir.  Bu modelimizde de diğer motorlu hasta yataklarından farklı olarak trendelenburg hareketi bulunur. Bu model genelde yoğun bakım ünitelerinde kullanılmaktadır. Son zamanlarda ev için de üretilen bu ürün artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Tüm motorlu hasta yatağı modellerimiz sürekli yatmakta olan hastalarınız için ideal modellerdendir. Elektrik kesilmelerine karşın kumandasındaki pil desteğiyle çalışmaya devam etmektedirler. Motorlu hasta yataklarımızda ayrıca antibakteriyel yan korkuluk ve başlık, kilitlenebilen tekerler ve serum askılığı özel parçalarda bulunmaktadır.
Motorlu Hasta Yatağı

  
333 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın