Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Üretim Süreci

Hasta yatağı üretim süreci oldukça dikkat ve titizlik gereken bir süreçtir. Sağlıklı ilgili bir alan olduğu için hasta yatağı üretiminde dikkat oldukça önemlidir. Ülkemizde hasta karyolası satan firma sayısı oldukça çok olmasına rağmen üretim yapan bir firma sayısı fazla değildir. Bunun sebebi üretimin oldukça uğraştırıcı ve dikkatli olunması gereken süreç olmasından dolayıdır. Kariyer medikal firmamız tüm bu zorlukları göze alarak yıllardır hasta yataklarının üretimini yapmaktadır. Firmamız tüm iş kanunu kurallarına uyarak ve titiz bir şekilde hasta yatağı imalatı yapmaktadır. Ülkemizde en kaliteli, sağlam ve konforlu yataklar Kariyer medikal tarafından üretilir. Firmamız on yılı aşkın süredir üretim yaparak hasta karyolası sektöründe ki en köklü firmalardan biri olmuştur.

Kariyer medikal olarak elektrikli hasta yataklarının üretimini yaparız. Bu yataklarımızda kullandığımı motor yurt dışından ithaldir. Biz bu motoru üretim fabrikamızda yataklara sabitleriz ve kullanıma hazır hale getiririz. İthal ettiğimiz motor oldukça kalitelidir ve garantili olarak hizmetinize sunulur. Herhangi bir motor arızasına karşın motorlarımız on yıl yedek parça garantisine sahiptir. Hasta yataklarımız da üç farklı elektrikli motor çeşidi kullanırız. Motorun yanında yan korkuluk, başlık gibi parçalarda yurt dışından ithal edilmektedir. Bu parçalarımızda motor gibi garantili olarak hizmetinize sunulur. Firmamız üretim sürecinde en kaliteli ve sağlam parçaları kullanmaya dikkat etmektedir. Üretim sürecinden sonra yataklarımızın tamamı kalite kontrolden geçtikten sonra hizmetinize sunulur.

Kariyer medikal olarak üretimini yaptığımız hasta yataklarının toptan ve perakende satışının yanı sıra aynı zamanda kiralamasını da yapmaktayız. Toptan olarak medikalciler, sağlık kuruluşları bizden ürün alırken perakende olarak normal vatandaşlarımız satın alma ya da kiralama yapmaktadır. Kariyer medikal olarak yataklarımız kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da siz müşterilerimiz için tercih edilebilir. Üretimden halka satış yaptığımız için kar payımız düşük olmaktadır ve bundan dolayı fiyatlarda oldukça ekonomiktir. Felçli ya da yatalak bir hastanız var ise uygun fiyatlarla hastanıza sağlam konforlu ve sağlıklı bir hasta yatağı satın alabilirsiniz.
Hasta yatağı üretim süreci

  
451 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın