Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Fiyatları

Kariyer medikal olarak hasta yatağı, havalı yatak ve diğer medikal ürünlerin satışını yapmaktayız. Firma olarak ayrıca hasta yatağı imalatı da yapmaktayız. Hasta karyolası imalatıyla beraber hasta yemek masası imalatı da yapmaktayız. Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli hasta karyolası imalat firmasıyız. Ürünlerimizin tamamı son derece kaliteli parçalardan oluşmaktadır. Ürettiğimiz hasta karyolası imalattan halka felsefesiyle satışa sunulur. Bu nedenle fiyatlarımız çoğu firmaya göre daha uygundur. İmalat yapan bir firma olduğumuz için fiyatlarımızda esneklik yapma şansına sahip olmaktayız.  Hasta yatağı üretim sürecimiz tamamen devletin belirttiği kriterlerdedir. Bu kriterlere uyarak kaliteli ve sağlam hasta karyolası üretimi yapmaktayız. Üretim sürecimizi yakından takip etmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hasta yataklarının üretilme amacı felçli hastaların daha rahat ve kaliteli bir yatakta yatmasının gerekliğindendir. Felçli hastalar sürekli yatan hastalar olduğu için bu hastaların normal yataklarda yatması oldukça zordur.  Bu nedenle bu hastalar içi hareket edebilen yataklar üretilmiştir. Bu yataklara elektrikli hasta yatağı denilir. Elektrikli hasta yatağı motoru sayesinde hareket edebilen ve felçli hastanın sabit bir durumda yatmasından kurtulmasına neden olan yatak türüdür. Felçli hastalar elektrikli hasta yatakları sayesinde yatak üzerinde temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firma olarak elektrikli yatak modellerimiz iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu hasta yatağı modelleridir. Bu modellerin tamamını firma olarak kendimiz üretmekteyiz.

Hasta yatağı satış fiyatlarımız 1000 Türk lirasından başlayarak 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. En uygun fiyatlı modellerimiz iki motorlu modellerimiz olurken, en uygun lüks modelimiz ise dört motorlu modelimizdir. Tüm yataklarımız kaliteli olarak hizmetinize sunulmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatlarımız ise 300 ile 400 lira arasında değişiklik göstermektedir. Hem kiralama hem de satış hizmetinizde yataklarımız garantili olarak hizmete sunulur. Toplu alımlarda firma olarak indirim yapmaktayız. Ekonomik ve kalite hasta yatakları için sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
Hasta yatağı fiyatları

  
414 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın