Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

Kariyer medikal olarak hasta yatağı  satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Kariyer medikal firmamız on yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet göstermektedir. Firmamız en kaliteli ve sağlam hasta yataklarının satış ve kiralamasını yapmaktadır. Kariyer medikal satış ve kiralamasını yaptığı ürünlerin imalatını da yapmaktadır. Yatakların imalatını kendimiz yaptığımız için uygun fiyatlarla firmamızdan hasta yatağı satış ve kiralaması yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine sağlam ve güvenilir bir şekilde satış işlemimiz bulunmaktadır.  Hasta yataklarını çoğunlukla yatalak ve felçli hastalar tercih etmektedir. Bu hastaların sağlıklı ve güvenli bir şekilde tedavi sürecine devam etmesi için bu yatakları kullanması gerekmektedir. Hasta karyolası kullanan bir hastanın tedavi sürecinin daha iyi geçtiği sağlık uzmanları tarafından da belirtilmektedir.

Hasta yatağı satış hizmetimiz Türkiye’nin her yerine bulunmaktadır. Satışını yaptığımız hasta yatağı modelleri iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağıdır. Hasta yatakları satış fiyatımız bin Türk lirasından başlamaktadır. Fiyat olarak en ekonomik modelimiz iki motorlu modelimizdir. Bu modelimizde kumandadaki tuşlar sayesinde yatağımızın baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. En çok tercih edilen modelimizdir. Yüz kilo ve altındaki hastalar kolayca kullanabilir. Üç motorlu ve dört motorlu modellerimiz ise daha kalitelidir. Bu modellerimiz yüz kilo ve üzerindeki hastalar için idealdir. Tüm bu yataklarımızın satışını ülkemizin her yerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Kiralama hizmetimiz ise üç yüz Türk lirasından başlamaktadır. Kiralamasını yaptığımız yataklar satışını yaptığımız yataklarla aynıdır. Kiralama hizmetimizi İstanbul ilinde yapmaktayız. Tüm Türkiye de bulunan bayilerimiz sayesinde diğer illerde de kiralama faaliyetinde bulunabilirsiniz.  Kiralık süremiz minimum iki aydır. Hem kiralık hem de satılık yataklarımız garantili olarak hizmetimize sunulmaktadır. İstanbul’a özel yataklarımız ücretsiz teslimat ve kurulumla evinize gelmektedir. Kaliteli, ekonomik ve sağlam hasta yatakları için Kariyer medikalı tercih edebilirsiniz.
Hasta yatağı satış ve kiralama

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      53 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın