Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Günümüzde En Çok Kullanılan Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı kullanımı ülkemizde son yıllarda oldukça artış göstermiştir.  Günümüzde ülkemizde hasta yatağı imalatı ve satışı oldukça yüksek noktalardadır. Kariyer medikal olarak bizde hasta yatağı üretimi ve satışı yapmaktayız. Kariyer medikal olarak en modern ve kaliteli yataklar firmamızda bulunur. Kariyer medikal olarak manuel ve elektrikli hasta yatağı modellerinin üretimini yaparız. Günümüzde artık manuel yataklar çok kullanılmamaktadır. Elektrikli hasta yatakları ise günümüzde oldukça çok kullanılan bir üründür. Elektrikli hasta yatağı motor ile çalışmaktadır.  Bu motoru yurt dışından ithal olarak getirmekteyiz. Ülkemizde henüz bu motorun imalatı başlamamıştır. Biz de firma olarak en kaliteli hasta yatağı motorunu ithal etmekteyiz.

Hasta Yatağı Modelleri

Motorlu hasta yatağı modellerimiz üçe ayrılır. Bu modellerimiz iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağıdır. Üç modelimiz de günümüzde en çok kullanılan modellerimizidir. Kariyer medikal olarak bu modellerimizin imalatını ve satışını yapmaktayız. Ülkemizdeki en kaliteli ve en ekonomik motorlu hasta yatakları firmamız tarafından üretilir. İki motorlu modelimiz en ekonomik modelimizdir. Bu modelimizde dual motoru bulunmaktadır. Dual motoruyla beraber yatağımız baş ve ayak kısmını kaldırmaktadır. Dual motorumuz oldukça kaliteli olup bozulmalara karşı güçlüdür. Diğer çok kullanılan modelimiz olan üç motorlu modelimiz de piston motoru bulunmaktadır. Dual motora göre daha kaliteli olan bu modelimiz baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra asansör özelliğine de sahiptir.

Asansör özelliğine sahip olmasıyla birlikte yatağımız yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Böylece hastamız yatağından kolayca indirilebilmektedir. En çok kullanılan modellerimizin sonuncusu olan dört motorlu modelimiz ise en kaliteli ve fiyat olarak en yüksek olan modelimizdir. Bu modelimizde trendelenburg yani eğim hareketi vardır. Bu eğim hareketi sayesinde yatak 45 dereceye kadar eğilmektedir. Genellikle yoğun bakımdaki hastalar için tercih edilen bu ürün artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.
Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      53 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın