Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Günümüzde En Çok Kullanılan Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı kullanımı ülkemizde son yıllarda oldukça artış göstermiştir.  Günümüzde ülkemizde hasta yatağı imalatı ve satışı oldukça yüksek noktalardadır. Kariyer medikal olarak bizde hasta yatağı üretimi ve satışı yapmaktayız. Kariyer medikal olarak en modern ve kaliteli yataklar firmamızda bulunur. Kariyer medikal olarak manuel ve elektrikli hasta yatağı modellerinin üretimini yaparız. Günümüzde artık manuel yataklar çok kullanılmamaktadır. Elektrikli hasta yatakları ise günümüzde oldukça çok kullanılan bir üründür. Elektrikli hasta yatağı motor ile çalışmaktadır.  Bu motoru yurt dışından ithal olarak getirmekteyiz. Ülkemizde henüz bu motorun imalatı başlamamıştır. Biz de firma olarak en kaliteli hasta yatağı motorunu ithal etmekteyiz.

Hasta Yatağı Modelleri

Motorlu hasta yatağı modellerimiz üçe ayrılır. Bu modellerimiz iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağıdır. Üç modelimiz de günümüzde en çok kullanılan modellerimizidir. Kariyer medikal olarak bu modellerimizin imalatını ve satışını yapmaktayız. Ülkemizdeki en kaliteli ve en ekonomik motorlu hasta yatakları firmamız tarafından üretilir. İki motorlu modelimiz en ekonomik modelimizdir. Bu modelimizde dual motoru bulunmaktadır. Dual motoruyla beraber yatağımız baş ve ayak kısmını kaldırmaktadır. Dual motorumuz oldukça kaliteli olup bozulmalara karşı güçlüdür. Diğer çok kullanılan modelimiz olan üç motorlu modelimiz de piston motoru bulunmaktadır. Dual motora göre daha kaliteli olan bu modelimiz baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra asansör özelliğine de sahiptir.

Asansör özelliğine sahip olmasıyla birlikte yatağımız yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Böylece hastamız yatağından kolayca indirilebilmektedir. En çok kullanılan modellerimizin sonuncusu olan dört motorlu modelimiz ise en kaliteli ve fiyat olarak en yüksek olan modelimizdir. Bu modelimizde trendelenburg yani eğim hareketi vardır. Bu eğim hareketi sayesinde yatak 45 dereceye kadar eğilmektedir. Genellikle yoğun bakımdaki hastalar için tercih edilen bu ürün artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.
Hasta yatağı

  
495 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın