Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Hasta Yatağı İmalatı

Hasta yatağı imalatı dikkat edilmesi gereken ve titiz davranılması gereken bir süreçtir. Hasta yatağı satışı yapan firma sayısı ülkemizde çok fazla varken imalat konusunda ise birçok firma maliyetlerden dolayı bu alana girmemektedir. Böyle olunca da imalat sektörü tekelleşerek birkaç firmanın eline bakmaktadır. O firmaların bazıları da kalite ürün üretiminde sınıfta kalmaktadır. Böyle olunca da kaliteli ürün üreten firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Ülkemizde devlet teşviğiyle de beraber hasta karyolası kullanım sayısı oldukça artış göstermektedir.  İnsanlar artık hastalarını hasta yataklarında tedavilerini sürdürmelerini sağlamaktadır. Özellikle felçli hastalar için bu yatak çeşidinin kullanılması zorunluluk arz etmektedir. Felçli bir hasta normal bir yatağa gör tedavi sürecinde hasta yataklarında daha hızlı iyileşme gösterir

 Hasta yatakları manuel ve elektrikli olmak üzere iki model olarak üretimi yapılmaktadır. Manuel modelimizde yatağın baş kısmında bulunan bir düzenek sayesinde yatak hareket etmektedir.  Çubuğa benzeyen bu düzeneği hasta kendisi kullanamamaktadır. Manuel hasta yataklarına vatandaşlardan kullanımı zor olduğu için tepki geldiğinden elektrikli hasta yatağı üretimi başlamıştır. Elektrikli yataklar motoru bulunan ve kumandasıyla beraber yatağı hareket ettiren bir üründür. Kumandasındaki tuşlar sayesinde motor hareket eder yatağı baş ve ayak kısmını yukarı kaldırmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan elektrikli yatakları hasta yattığı yerden kumandası sayesinde kimseye muhtaç olmadan kullanabilmektedir. Hasta ve bakıcısı bu oldukça rahatlatıcı bir durumdur.

Kariyer medikal olarak yirmi yılı aşkın süredir hasta yatağı imalatı yapmaktayız. İmalat sektörünün tüm dinamiklerini bildiğimiz için kaliteli ve sağlam yatak imalatı yapmaktayız. İmalatını yaptığımız ürünlerin satışını da yaptığımız için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Ürettiğimiz tüm yatakları on yıl yedek parça garantili olarak hizmetinize sunmaktayız. Ücretsiz ve aynı gün içinde kurulum hizmetimiz de bulunmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.
Hasta Yatağı İmalatı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın