Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

7 Gün 24 Saat Hasta Yatağı Kiralama ve Satış

 Hasta yatağı eski zamanlarda sadece görerek alınabiliyordu.  Ama teknolojinin artmasıyla beraber hasta yatağı satış ve kiralama işlemleri kolaylaşmaya başladı. Artık hasta yatakları internet üzerinden ya da telefonla satış ya da kiralama işlemleri olmaya başladı. Hasta yatağı satışı ve kiralaması her gün yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerine bir telefonla ya da internet siteleri sayesinde hasta yatağı satışı ve kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir. Emek sağlık olarak en ekonomik ve kaliteli hasta yatağı satışını 7 gün 24 saat yapmaktayız. Telefonla ya da internet sitemiz üzerinden hasta yatağı siparişlerini verebilirsiniz. Haftanın 7 günü tüm Türkiye den hasta yatağı siparişi verebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitlerimiz

Haftanın her günü sipariş verebileceğiniz hasta yatağı modellerimizden ilki iki motorlu hasta yatağıdır. Elektrikli motoru sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettiren bu hasta yatağı plastik ahşap ya da alüminyum yan korkuluktan oluşur ve başlıkları plastiktir. En ekonomik hasta yatağı modelimizdir. Bir diğer sipariş verebileceğiniz hasta yatağı modelimiz ise üç motorlu hasta yatağıdır. Bu hasta yatağı da üç motor ile çalışmaktadır. Bu motorla hasta yatağı ayak ve baş kısmını kaldırır ayrıca asansör özelliğine sahiptir. Yan korkulukları plastik ya da alüminyum olabilir. Yüz elli kilograma kadar taşıyabilir. Yan korkulukları antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bir diğer alabileceğiniz hasta yatağı modelimiz dört motorlu hasta yatağıdır. Eğim özelliğine sahip tek hasta yatağıdır. En konforlu hasta yatağı modelimizdir.  Yan korkulukları antibakteriyel özelliğe sahiptir. Yani hastayı bakterilerden korur.
 Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
212 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın