Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Ayarlı Hasta Yatakları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hasta yatağı da teknolojiye bağlı olarak değişim göstermeye başladı. Eski zamanlarda hasta yatakları manuel olarak çalışırken şimdi teknolojinin gelişmesiyle beraber hasta yatakları elektrikle çalışmaya başladı. Hasta yataklarına koyulan motor sayesinde hasta yatakları kumandalı elektrikli bir alet ile çalışmaya başladı. Böylece hasta yatakları daha kolay çalışır hale geldi. Hasta yatağının elektrikli kumandalı motor ile çalışmasıyla beraber hastanın yatak üzerinde hareketinin olması daha rahatladı ve hasta bakıcısı için tek tuşla işlemini halledebilmesi sağlandı.

Hasta Yatağı Motor Çeşitleri

Hasta yatağının motoru, motor sayısına göre hasta yatağının değişik şekilde hareket etmesini sağlar. Örneğin iki motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını kaldırırken, üç motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra yukarı aşağı hareketi de yapmaktadır. Dört motorlu hasta yatağı ise bu hareketlerin yanı sıra eğim özelliğine de sahiptir. İki motorlu hasta yatağı yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Üç motorlu hasta yatağı yüz yirmi kilogram, dört motorlu hasta yatağı ise yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir

Ayarlı Hasta Yatakları Hangi Parçalardan Oluşur

Ayarlı hasta yatakları elektrikli kumandalı motor dışında yan korkuluk, başlık ve tekerlek gibi birkaç parçadan daha oluşur.  Hasta yataklarının yan korkulukları üç şekildedir.  Bunlar plastik yan korkuluk, demir yan korkuluk, alüminyum yan korkuluktur. Başlıklar ise plastik başlık ya da demir başlıktandır. Hasta yatağının tekerlekleri ise kilitlenebilir özelliğe sahiptir. Ayarlanabilir hasta yataklarının yan korkuluları ve başlıkları abs yani antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde hasta bulaşıcı hastalıklardan korunmaktadır. Kariyer medikal olarak tüm bu ayarlanabilir hasta yataklarının imalat, satış ve kiralama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize severek yapmaktayız.

Ayarlı Hasta Yatakları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
253 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın