Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

YATAN HASTA YATAKLARI

Hasta yataklarını kısa süreli ihtiyaçları için alan hastalar olduğu gibi sürekli yatağa bağımlı hastalarda almaktadır. Hasta yatağı, yatağa sürekli bağımlı hastalar için üretilmiş bir yatak türüdür. Kariyer medikal olarak hasta yatağı üretiminde öncü bir firmayız. Hasta yatağı üretim süreci oldukça uzun ve dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Hasta yatağı hastalar için üretildiği için üretimine oldukça özen gösterilmeli ve üretim sürecinde titiz olunmalıdır.  Yatağa bağımlı hastalar için birçok hasta yatağı modelimiz bulunmaktadır.

Hasta yatağı modellerimiz her ekonomik yapıdaki vatandaşlarımıza göre üretilmektedir. Ekonomik hasta yataklarımız olduğu gibi konforlu hasta yataklarımızda bulunur. Bütçenize uygun hasta yatağı modellerini kariyer medikal de bulabilirsiniz. Kariyer medikal olarak tüm hasta yatağı modellerinin üretimini ve satışını yapmaktayız. Aynı zamanda İstanbul içine kiralama faaliyetlerimizde vardır. Tüm Türkiye’ye hasta yatağı satış işlemlerimiz bulunur. Ürettiğimiz hasta yatağı modellerimiz motor sayısına, yan korkuluklarına, başlıklarına göre değişiklik göstermektedir.  Hasta yatakları modellerimiz kısaca şöyledir. 

İki motorlu hasta yatağı elektrikli kumandalı motoru sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir.  İki motorlu hasta yatağının motorları plastik, demir ya da alüminyum olabilir. Başlıkları ise plastik ya da demir olabilir. Yüz yirmi kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Antibakteriyel özelliği sayesinde hastayı bakterilerden ve virüslerden korur. En ekonomik hasta yatağıdır. Diğer bir yatak türümüz üç motorlu hasta yatağıdır. Üç motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra yukarı aşağı da hareket ettirmektedir. Yan korkulukları plastik ya da alüminyum olabilir. Başlıkları ise plastiktir. Yüz elli kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Karyolanın ayakları hareket etmektedir. Antikabakteriyel abs özelliği sayesine hastayı bakterilerden korur.

Dört motorlu hasta yatağı eğim özelliğine sahiptir. En fonksiyonlu ve en konforlu hasta yatağı modelimizdir. İki yüz kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.  Yan korkulukları ve başlıkları plastiktir. Fiyat olarak en yüksek fiyatlı hasta yatağıdır. Ev tipi ahşap hasta karyolamız yatan hastalar için bir diğer hasta yatağımızdır.  Tamamen ahşaptan oluşur ve iki adet elektrikli kumandalı motor ile çalışmaktadır. Lazımlıklı hasta yatağımız ise tuvalet ihtiyacını gideremeyenler hastalar için üretilmiş bir yatak türümüzdür.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
323 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın