Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Hasta Karyolası Kiralama

Hasta karyolası hastalar için üretilmiş bir yatak türüdür. Hasta yatakları satın alınmasının yanı sıra küçük ihtiyaçlar için kiralanabilir. Hasta karyolasının birçok modeli bulunmaktadır.  Bu modeller motor sayısına göre, yan korkuluğuna göre, başlık özelliğine göre değişebilir. Kariyer medikal olarak kiralık hasta yataklarını ücretsiz olarak aynı gün içinde teslimat ve kurulum yapmaktayız. İstanbul’un içine kiralama hizmetimiz vardır. Diğer illere ise hasta karyolası kiralama işlemlerimiz o illerdeki bayilerimiz aracılığıyla yapılır. Bayilerimizde  bizim gibi aynı gün içinde teslimat ve kurulu yapar.

Örneğin iki ay kiralama yaptınız ve kiralama süreniz bitti, hasta karyolası kiralama süreniz bittikten sonra ücretsiz olarak evinizden hasta karyolasını alıp bayilerimize getirmekteyiz. Kiralama hizmeti içerisinde hasta karyolalarımız on yıl parça garantilidir. Kiralama hizmeti boyunca hasta karyolasında kumandalı elektrikli motor vb arızalarda servisimiz ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kiralık hasta karyolalarını kariyer medikal olarak biz kendimiz üretmekteyiz. Hasta karyolası modellerimiz şunlardır.

İKİ MOTORLU HASTA KARYOLASI

Bu hasta karyolası iki motora sahiptir. Baş ve ayak kısmının hareket etmesiyle motor çalışmaktadır.. Yan korkulukları ve başlıklarıyla beraber hastanın güvenliği sağlanır. Yan korkulukları ve başlıkları plastik ahşap ya da alüminyumdan olabilir. Aynı zamanda ayakları kilitlenerek hastanın ve hasta karyolasının sabit kalması sağlanır.

EV TİPİ AHŞAP HASTA KARYOLASI

Bu hasta karyolası ev için en uygun hasta yatağıdır. Tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Bu hasta yatağı da iki motora sahiptir. Yan korkulukları ve başlıkları ahşaptır. Çalışma şekli iki motorlu hasta yatağıyla aynıdır.

LAZIMLIKLI HASTA KARYOLASI

Bu hasta karyolası tuvalet ihtiyacını karşılayamayan yatağa bağımlı felçli hastalar için üretilmiştir. Karyolada bulunan özel mekanizma sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını giderebilir. İki adet motor ile çalışmaktadır. Yan korkulukları demirdir.

ÜÇ MOTORLU HASTA KARYOLASI

Üç motorlu hasta karyolası baş ve ayak kısmının kalkmasının yanı sıra üçüncü motoruyla beraber yukarı aşağı hareket etme özelliğine sahiptir.150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yan korkulukları plastik ya da alüminyum olabilir.

DÖRT MOTORLU HASTA KARYOLASI

Dört motorlu hasta yatağı en konforlu hasta yatağıdır. Diğer hasta karyolalarından farkı motorunun tredenlenburg yani eğim özelliğine sahip olmasıdır. 200 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Tüm bu hasta karyolalarının üretimini biz yapmaktayız.

 Hasta karyolası

  
196 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın