Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Karyolası Yedek Parçaları Nerede Satılır?

Üretici Firmalardan Yedek Parça Garantisi

Evde veya hastanede kullanılan hasta yatakları, normal yataklardan farklı tasarlanarak üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. Hareket edemeyen veya sınırlı hareket etme olanağına sahip olduğu için bakımı yatarak yapılan hastalar için kullanılan hasta karyolası, hem hastanın hem de bakımı için refakat eden kişinin rahatlığı göz önünde bulundurularak farklı özelliklerde imal edilmektedir. Özellikle kilosu fazla olan hastalarda tek kişinin hastayı kaldırması, oturur pozisyona getirmesi veya tuvalet ihtiyacını gidermesi için yardımcı olması oldukça zordur. Bu zorlukları ortadan kaldırmaya yönelik özellikleri bünyesinde barındıran hasta yatakları birçok çeşitte üretilmektedir.

Korkuluk, başlık, yatak platformu, serum askılığı gibi parçaların yıpranması halinde yedek parça değişimi yapılması gerekmektedir. Üretici firmalar üretimini yaptıkları hasta karyolası için yedek parça garantisi sunmaktadır. Garanti kapsamında ücretsiz parça değişimi yapılmaktadır. Garanti süresi geçen veya garanti kapsamı dışında kalan bir nedenle zarar görmüş olan ürünler için belirli bir ücret karşılığında aynı üretici firmalardan yedek parça temini mümkündür.

İnternetten Yedek Parça Temini

Üretici firmaların internet sitelerinden uygun fiyatlarla yedek parça satın alınabilmektedir. Ayrıca birçok firmaya ait değişik kategorilerdeki ürünlerin satışı için aracılık eden internetteki alışveriş sitelerinde de hasta yatakları ve yedek parçalarının satışı yapılmaktadır. Her ne kadar bu siteler alışverişin güvenli yapılması sorun yaşanması halinde satışı yapan firmaya para ödenmemesi hususlarında güvence vermektedir.

Her hastanın özelliğine göre farklı bir hasta karyolası satın alınması gereklidir. Bu nedenle satın alma sürecinde ciddiyetle hareket edilmesi ve konu ile ilgili uzmanların görüşüne başvurulması yararlı olacaktır. Karyola ile ilgili olarak ortaya çıkan yedek parça ihtiyacının giderilmesi için satın alınan yedek parçaların orijinal ürün olmasına dikkat edilmelidir. Orijinal olmayan yedek parçalar kısa ömürlü olmakta ve yeniden değişimi zorunlu olmaktadır.

Hasta Karyolası Yedek Parça

  
1866 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın