Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Seçimi

Hasta Yatağı Seçimi

Hasta yatakları kullanım yönünden olabildiğince pratik ve ergonomik olması amacıyla tasarlanmalıdır. Her hastanın kendine has birtakım ihtiyaçları olmakta ve oldukça büyük bir vaktini hasta yatağı üzerinde geçiren kişiler için sıkıntı çıkarmayan rahat hasta yataklarına sahip olmak büyük önem arz etmektedir.

Kariyer Medikal çalışanları olarak sizin hasta yatakları konusunda ne gibi ihtiyaçlarınız ve talepleriniz olabileceği doğrultusunda sunulan kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde üretmiş olduğumuz hasta yatağı çeşitleri, üretim süreci esnasında ve sonrasında fabrika ortamında kapsamlı testlere tabi tutularak size sunulan kullanım ömrünün uzunluğundan da emin olunmasını sağlar.

Ömrünün ya da gün içerisindeki vaktinin çok büyük bir kısmını hasta yatağı içerisinde geçiren kişiler için yatağın sağladığı avantajlar, kullanım özellikleri ve kalite tüm yaşamının kalitesinde büyük bir rol oynar. Farklı ihtiyaçlara yönelik cevap oluşturan hasta karyolası modelleri arasında ise baş, ayak ve asansör gibi ekipman bölümleri sayesinde ve yan korkuluklar ile daha rahat bir hareketlilik sağlanır.

Hasta odalarının adeta demirbaş eşyası denebilecek olan hasta karyolası üretimi hastaların yaşamları için oldukça hassas olunması gereken önemli bir mevzudur. Disiplinli ve kaliteli üretim anlayışı ile çalışan Kariyer Medikal ailesi ise yalnızca hastaları değil, bakıcı ve refakatçileri de düşünerek en pratik ve kullanışlı yataklar tasarlama konusunda iddialıdır.

Farklı kullanımlar için hasta yatakları

Hasta karyolası çeşitleri sahip olduğu işlevler ve ek parçalara göre kendi içerisinde farklı kategorilere sahiptir. En genel bakış açısı ile manuel ve elektrikli hasta yatakları şekilde bu kategorileri ikiye ayırmak mümkün olabilir.

Manuel hasta yatakları kullanım açısında elektriğe ihtiyaç duymamanız anlamına gelmekte ve adı üzerinde el yardımı ile çalıştırılmaktadır. El ile çevrilebilen kol aksamları sayesinde hareketlilik kazandırılan manuel hasta yatakları, hastanın güvenliği açısından yanında refakatçi bulundurmasını gerektirmektedir.

Elektrikli hasta karyolası modelleri ise el ile kumanda edilen tuşlar yardımı ile karyola motorlarının kolayca hareket ettirilebilmesine olanak sağlar. Yine tuşlar ile rahatça kontrol edilen asansör özelliği ise yalnızca hasta değil fizyoterapist ergonomisi için de büyük rahatlığa sahiptir. Ayrıca hastanın görsel algısı açısından baş ya da ayak kısımlarının hareket ettirilebilir olması da bu yatakların avantajlarındandır.

Tercihiniz hangi model ya da kullanım alanından yana olursa olsun hasta karyolası gibi önemli bir seçim konusunda hassasiyet gösterilen bir üretim süreci sunabilecek olan Kariyer Medikal ailesi olarak farklı çeşitler aracılığıyla en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

  
1103 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın