Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Seçimi

Hasta Yatağı Seçimi

Hasta yatakları kullanım yönünden olabildiğince pratik ve ergonomik olması amacıyla tasarlanmalıdır. Her hastanın kendine has birtakım ihtiyaçları olmakta ve oldukça büyük bir vaktini hasta yatağı üzerinde geçiren kişiler için sıkıntı çıkarmayan rahat hasta yataklarına sahip olmak büyük önem arz etmektedir.

Kariyer Medikal çalışanları olarak sizin hasta yatakları konusunda ne gibi ihtiyaçlarınız ve talepleriniz olabileceği doğrultusunda sunulan kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde üretmiş olduğumuz hasta yatağı çeşitleri, üretim süreci esnasında ve sonrasında fabrika ortamında kapsamlı testlere tabi tutularak size sunulan kullanım ömrünün uzunluğundan da emin olunmasını sağlar.

Ömrünün ya da gün içerisindeki vaktinin çok büyük bir kısmını hasta yatağı içerisinde geçiren kişiler için yatağın sağladığı avantajlar, kullanım özellikleri ve kalite tüm yaşamının kalitesinde büyük bir rol oynar. Farklı ihtiyaçlara yönelik cevap oluşturan hasta karyolası modelleri arasında ise baş, ayak ve asansör gibi ekipman bölümleri sayesinde ve yan korkuluklar ile daha rahat bir hareketlilik sağlanır.

Hasta odalarının adeta demirbaş eşyası denebilecek olan hasta karyolası üretimi hastaların yaşamları için oldukça hassas olunması gereken önemli bir mevzudur. Disiplinli ve kaliteli üretim anlayışı ile çalışan Kariyer Medikal ailesi ise yalnızca hastaları değil, bakıcı ve refakatçileri de düşünerek en pratik ve kullanışlı yataklar tasarlama konusunda iddialıdır.

Farklı kullanımlar için hasta yatakları

Hasta karyolası çeşitleri sahip olduğu işlevler ve ek parçalara göre kendi içerisinde farklı kategorilere sahiptir. En genel bakış açısı ile manuel ve elektrikli hasta yatakları şekilde bu kategorileri ikiye ayırmak mümkün olabilir.

Manuel hasta yatakları kullanım açısında elektriğe ihtiyaç duymamanız anlamına gelmekte ve adı üzerinde el yardımı ile çalıştırılmaktadır. El ile çevrilebilen kol aksamları sayesinde hareketlilik kazandırılan manuel hasta yatakları, hastanın güvenliği açısından yanında refakatçi bulundurmasını gerektirmektedir.

Elektrikli hasta karyolası modelleri ise el ile kumanda edilen tuşlar yardımı ile karyola motorlarının kolayca hareket ettirilebilmesine olanak sağlar. Yine tuşlar ile rahatça kontrol edilen asansör özelliği ise yalnızca hasta değil fizyoterapist ergonomisi için de büyük rahatlığa sahiptir. Ayrıca hastanın görsel algısı açısından baş ya da ayak kısımlarının hareket ettirilebilir olması da bu yatakların avantajlarındandır.

Tercihiniz hangi model ya da kullanım alanından yana olursa olsun hasta karyolası gibi önemli bir seçim konusunda hassasiyet gösterilen bir üretim süreci sunabilecek olan Kariyer Medikal ailesi olarak farklı çeşitler aracılığıyla en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
533 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın