Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatakları ve Özellikleri

Hasta Yatakları ve Özellikleri

Hasta karyolası çeşitleri sunduğu çeşitlilik ve alternatif genişliği ile üretilen tüm tasarımlarda farklılıklar gösterir. Örneğin içerisinde bulunduğu hasta yatağına bağımlı olan hastalar için kol dayanakları ve korkuluklarının hem yatak içi hareketlilik hem de güvenlilik açısından büyük önemi vardır. Yani hasta yatakları çeşitlerinde aslında normal ya da basit olarak görebileceğiniz birçok detayın aslında yatağa bağımlı olarak yaşayan hastalar için hayat kalitesi açısından tartışılmaz ve büyük derecede önemi vardır. Hastalara sağlanan bu avantaj detayları yalnızca onlar için değil refakatçi ve bakıcılar için de büyük kolaylık anlamına gelir.

Üst hasta karyolası rahatlığı hastaların yatması gereken koşullar düşünülerek çeşitlendirilir. Dışarıdan bakan bir göz için pek de önemli sayılmayan ya da ayırt edilemeyen bu özellikler, sadece yumuşak ya da sadece sert zeminlerde yatabilecek hastalar için sağlık açısından büyük öneme sahiptir. Ayrıca hasta havalı yatakta yatacak ise altta bulunan zeminin sert olması gerekir. Çünkü yumuşak yataklar havalı yatakların gömülerek işlevini verimli bir şekilde yerine getirmesinin önüne geçer.

Görüldüğü gibi hasta karyolası seçimi büyük özen ve bilgi isteyen bir konudur. Sevdikleriniz için bu denli önemli olan bir konuda Kariyer Medikal tecrübesi ise yanınızda olacak ve sizin için en uygun hasta yatağı modelinin seçiminde de gerekli desteği sağlayacaktır. Bu denli uzmanlık gerektiren bir konuda tecrübeli bir firma ile çalışmak, hasta sağlığı açısından bulunmaz bir avantajdır.

Her detayı ile hasta yatakları

Hasta yatakları çeşitlerinde sizin ihtiyacınız hangi modelden yana olursa olsun, kaliteli üretim özelliklerinin tartışmaya kapalı bir önemi vardır. Örneğin anti bakteriyel, kolay temizlenebilme ve paslanmama gibi özelliklere sahip hasta yatakları yalnızca teknik destek gibi konularla vakit kaybetmemeniz ya da bütçenizi korumanız için değil, daha da öncelikli bir konu olan sağlıklı hasta tedavisi için şarttır. Yaşamlarını hasta yatağı içerisinde geçiren hastalar için korkulukların inip kalkabilir olması dahi önem arz etmekte bu hareketlilik özelliği için hasta karyolası için kullanılan dubaların kaliteli ve uzun ömür garantisinde olması gerekmektedir. Birçok detayın bir araya gelerek oluşturduğu hasta yatakları tasarımında hastaların olabildiğince bağımsız, güvenli ve rahat bir yaşam sürmesi hedeflenir. Bu anlamda tecrübesini teknoloji ile birleştiren Kariyer Medikal ise farklı çeşitlerde üretimleri ile hastaların sağlığını en önemli konu olarak görmekte ve hizmetlerini bu bakış açısı ile sunmaktadır. Siz de ister manuel ister elektrikli hasta yatağı tercih edin, her detayı ile hasta sağlığı düşünülen hasta karyolası modelleri için bizimle iletişime geçin.

  
1328 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın