Kariyer Medikal Hasta Yatakları

Hasta Yatakları ve Özellikleri

Hasta Yatakları ve Özellikleri

Hasta karyolası çeşitleri sunduğu çeşitlilik ve alternatif genişliği ile üretilen tüm tasarımlarda farklılıklar gösterir. Örneğin içerisinde bulunduğu hasta yatağına bağımlı olan hastalar için kol dayanakları ve korkuluklarının hem yatak içi hareketlilik hem de güvenlilik açısından büyük önemi vardır. Yani hasta yatakları çeşitlerinde aslında normal ya da basit olarak görebileceğiniz birçok detayın aslında yatağa bağımlı olarak yaşayan hastalar için hayat kalitesi açısından tartışılmaz ve büyük derecede önemi vardır. Hastalara sağlanan bu avantaj detayları yalnızca onlar için değil refakatçi ve bakıcılar için de büyük kolaylık anlamına gelir.

Üst hasta karyolası rahatlığı hastaların yatması gereken koşullar düşünülerek çeşitlendirilir. Dışarıdan bakan bir göz için pek de önemli sayılmayan ya da ayırt edilemeyen bu özellikler, sadece yumuşak ya da sadece sert zeminlerde yatabilecek hastalar için sağlık açısından büyük öneme sahiptir. Ayrıca hasta havalı yatakta yatacak ise altta bulunan zeminin sert olması gerekir. Çünkü yumuşak yataklar havalı yatakların gömülerek işlevini verimli bir şekilde yerine getirmesinin önüne geçer.

Görüldüğü gibi hasta karyolası seçimi büyük özen ve bilgi isteyen bir konudur. Sevdikleriniz için bu denli önemli olan bir konuda Kariyer Medikal tecrübesi ise yanınızda olacak ve sizin için en uygun hasta yatağı modelinin seçiminde de gerekli desteği sağlayacaktır. Bu denli uzmanlık gerektiren bir konuda tecrübeli bir firma ile çalışmak, hasta sağlığı açısından bulunmaz bir avantajdır.

Her detayı ile hasta yatakları

Hasta yatakları çeşitlerinde sizin ihtiyacınız hangi modelden yana olursa olsun, kaliteli üretim özelliklerinin tartışmaya kapalı bir önemi vardır. Örneğin anti bakteriyel, kolay temizlenebilme ve paslanmama gibi özelliklere sahip hasta yatakları yalnızca teknik destek gibi konularla vakit kaybetmemeniz ya da bütçenizi korumanız için değil, daha da öncelikli bir konu olan sağlıklı hasta tedavisi için şarttır. Yaşamlarını hasta yatağı içerisinde geçiren hastalar için korkulukların inip kalkabilir olması dahi önem arz etmekte bu hareketlilik özelliği için hasta karyolası için kullanılan dubaların kaliteli ve uzun ömür garantisinde olması gerekmektedir. Birçok detayın bir araya gelerek oluşturduğu hasta yatakları tasarımında hastaların olabildiğince bağımsız, güvenli ve rahat bir yaşam sürmesi hedeflenir. Bu anlamda tecrübesini teknoloji ile birleştiren Kariyer Medikal ise farklı çeşitlerde üretimleri ile hastaların sağlığını en önemli konu olarak görmekte ve hizmetlerini bu bakış açısı ile sunmaktadır. Siz de ister manuel ister elektrikli hasta yatağı tercih edin, her detayı ile hasta sağlığı düşünülen hasta karyolası modelleri için bizimle iletişime geçin.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
529 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın