Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz.
Hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.

Hasta Karyolası Tasarımları

Hasta Karyolası Tasarımları

Hasta karyolası üretimi ile Türkiye’nin alanında lider kalitede hizmet veren firması olan Kariyer Medikal, değerli müşterileri için en konforlu ve avantajlı özelliklerin en uygun fiyatlarla sunulmasını sağlar. Güvenin, uzun kullanım ömrünün, ergonomik tasarımın, rahatlığın ve de kullanım pratikliğinin ön planda olduğu hasta yatakları tüm bu özellikleri taşıma gerekliliği ile uzman bir üretim kadrosu ve anlayışını şart kılar.

Hasta karyolası üretiminde kişisel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yapılan tasarımlar sayesinde her hasta kendisi için en çok vakit geçirdiği alanların başında gelen hasta yatakları içerisinde kendine özgü rahatlık ve güvenlilik şartlarını yakalar. Sizlere de bu memnuniyeti sağlayabilmek için en iyi hizmeti sunan Kariyer Medikal, alanında sahip olduğu bu başarı ve tecrübeyi geliştirmek için var gücü ile çalışmakta ve hasta yatağı alanındaki yeni gelişmelerin hepsine ortak olmaktadır.

İhtiyaca yönelik hasta karyolası tasarımları

Hasta yatakları kişiye özel ihtiyaçlar gibi refakatçi, bakıcı ve fizyoterapist gibi ergonomiyi önemli kılan kişiler de göz önünde bulundurularak farklı tarzlar ile çeşitlendirilebilir. En genel anlamda manuel ya da elektrikli olarak ayrılabilecek olan hasta yatakları çeşitleri el ile yükseklik özelliği ayarlanan ve dual motorlar sayesinde tuşlu sistemle çalışan olarak iki farklı çalışma tipi sunar.

Tüm bu çalışma sistemlerinin ayarlayabilmekte olduğu bir aksam olan asansör yapısı ise genel olarak 45 ve 95 cm. arasında değişmekte olan hasta yatağı yüksekliğinin kontrolünü sağlar. Bu asansör yapısının ayağa kalkarak zorunlu ihtiyaçları gidermek için yeterli olmadığı hastalar için de gereğini düşünen firmamız, tuvalet aparatlarına sahip hasta yatağı çeşitleri ile en temel ihtiyaçlarınızı dahi düzenlemeye yardımcı olur.

Hasta yatakları üretimi, hayatının büyük kısmını yatak içerisinde geçirmek zorunda olan ve görsel ya da yaşamsal algısı bu alan ile kısıtlı olan hastalar için hayatlarının çok önemli bir payına hakimdir. Ancak aynı hakimiyeti kalite ve üretim anlayışında prensipli bir düzene sahip olma üzerinde gösteren Kariyer Medikal ailesi, sahip olduğu ve sizinle paylaşacağı üretim tecrübesi ile çeşitliliğin yanında gelen kolaylık ve faydaları da hasta yatakları aracılığıyla sunmaktadır. İşinin ciddiyetinin farkında olan ekibimiz sayesinde üretim ağımız her geçen gün geliştirilmekte, öyle ki farklı kilo ve boy ölçülerine sahip hastalar için özel hasta karyolası üretimi dahi sağlanabilmektedir. Hasta yatağı içerisine bağımlı olan hastalar için kilo oranı oldukça yüksek olabilmekte ve bu da özel talepler doğurabilmektedir. Her detayı ile sizin sağlığınızın ve güvenliliğinizin düşünüldüğü hasta karyolası çeşitleri ile artık çok daha rahat olabileceğiniz garanti denebilir.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
584 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın