Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yataklarının Diğer Yataklardan Farkları

Hasta Yatağı Farkı

İnsanlar yatmak için kanepe, yatak vs. kullanırlar fakat bazı istisnalı kişiler bu yerlerde rahat yatamayabilirler. Bu yüzden hastaneler de ve yoğun bakım odaları için özel yapılmış hasta yatakları bulunmaktadır. Bunların farklarını kısaca bahsedelim.

Hasta yataklarının rahatlığı tabiki diğer yataklar gibi olmayıp ayrıca ayarlanabilir özelliği bulunmaktadır. Yataktan kalkamayan yatalak yaşlı veya genç hastalar için ayarlanabilir oluşu en önemli özelliklerden birisidir. Yemek yerken doğrulamayabilirler bu yüzden yatağın baş kısmı, bel kısmına kadar onu yavaşça doğrultup rahatça yemek yemesine yardımcı olmaktadır.

Genelde hastanelerde 3 veya 4 motorlu cinsten hasta yatağı tercih edilmektedir. Evler de ise kiralık ve satılık olmak üzere hasta karyolası mevcuttur.

Elektrikli (yani otomatik) ve manuel (yani el ile) olmak üzere iki çeşitli hasta yatakları bulunmaktadır. Manueller pek kullanılmasa da maddi açıdan sıkıntı yaşayanlar manuel hasta yatakları kullanmaktadır. Tek ve çift ayarlı olarak ikiye ayrılırlar.

Elektrikli yataklar ise her hastane de (özellikle özel hastanelerde) bulunurlar. Altı çeşit olmak üzere gruplara ayrılırlar. Kolon motorlu, tek motorlu, çift motorlu, üç motorlu, dört motorlu ve dual motorludurlar. Ayrıca daha özel hastalar için lazımlıksız ve lazımlıklı şekilde iki farklı çeşidi daha bulunmaktadır. Lazımlıklı olması sayesinde orta bölümde bulunan yere hastalar rahatlıkla ihtiyaçlarını giderebilirler.Böylelikle evde hasta var ise bu gibi yataklar ile onlara daha konforlu bir yaşam tarzı sunabilirsiniz.


Kariyer Medikal Hasta Yatakları Satış Mağazası

  
1179 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın