Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatağı Seçiminde Faydalı Olabilecek Bazı Bilgiler

Hasta Yatağı Seçiminde Faydalı Olabilecek Bazı Bilgiler

Tıbbi malzemelerin hasta ve yakınlarının hayatında önemli bir yeri bulunmaktadır. Gelişen koşullar sayesinde ihtiyaçlara uygun şekilde rahat ve güvenilir ürünlere sahip olunmaktadır. 1996 yılından günümüze dek hastane ve tıbbi malzeme konusunda çalışmalarını devam ettiren Kariyer Medikal, başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Müşteri memnuniyetine verilen değer sayesinde kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen firma, çeşitli ürünleri bireylerin hizmetine sunmaktadır.

Hasta yatağı ve hasta karyolası bu anlamda en çok talep edilen ürünler arasında yerini almaktadır. 2 motorlu elektrikli hasta karyolasından 3 motorlu asansörlü hasta karyolasına kadar geniş bir yelpazede üretim gerçekleştirilmektedir. Yalnızca yatak değil tıbbi malzemeler de ihtiyaçların karşılanması için hazırlanmaktadır.

Ürünlerde garanti süresinin yanı sıra indirimlerde mevcuttur. Böylelikle müşterilerin uygun fiyat ile istenilen özelliklere sahip yatak ve diğer malzemelere erişiminde kolaylık amaçlanmaktadır. Hasta ve bakıcıların doktor ile sağlık görevlilerinin yardımı sonrasında yatağın hangi özelliklere sahip olması gerektiğine karar verilmektedir. Bakım sürecinin en doğru, rahat ve güvenilir şekilde devam etmesi açısından atılması gereken adımlara dikkat edilmektedir.

Kariyer Medikal bünyesinde medikal sağlık ürünleri de bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye, paravan, koltuk değneği, kanedyen değnek ve yürüteç bunlardan bazılarıdır.

Hasta karyolası satın almak yerine kiralamayı düşünenler içinde uygun koşullar mevcuttur. Ev tipi, 2 motorlu, ekonomik hasta karyolası ve Full ABS hasta karyolası kiralık olan ürünler arasındadır. Site üzerinden yapılacak incelemenin sonucunda diğer yatak modelleri hakkında bilgi sahibi olmakta mümkündür.

Sektördeki ihtiyacı giderebilmek adına üretilen çözümlerin hasta ve yakınlarının ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunması amaçlanmaktadır. Kariyer Medikal Hasta Yatakları, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Teknolojinin yardımıyla elde edilen ürünler zaman içerisinde gelişim göstermektedir. Konforlu hasta karyolası, paslanmaz çelik steril ürünler gereksinimlerin karşılanması adına önem arz etmektedir.

Ortopedik hasta yatağı tüm çeşitleri ile beraber firma bünyesinde üretilmektedir. Bunun yanı sıra ev tipi hasta yatağı modelleri de mevcuttur. Elektrikler kesildiğinde 9 voltluk pil desteği ile çalışan ev tipi hasta yatağında baş ve ayak kısmı yükseltilip alçaltılabilmektedir. Kolayca takılıp sökülebilen mdf ahşap başlık kolay temizlenebilir olması ile 360 derece dönebilen plastik tekerlekler ürünün diğer özelliklerindendir.

Bu ve bunun gibi daha birçok modele firmanın web sitesi aracılığı ile ulaşılabilmektedir. Ürünlere ait görsellerin eklendiği sitede ayrıca özelliklere yer verilmektedir. Sipariş verildikten sonra kapıda ödeme sistemi, kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleri müşterilere sunulmaktadır. İstanbul içi siparişlerde ise 3 saat içerisinde teslimat yapılabilmektedir.

  
1255 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın