Hasta KaryolasıHasta Yatakları, satılık ve kiralık her çeşit Elektrikli Hasta Yatağı uygun fiyatları ile burada. NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!
Kariyer Medikal Hasta Yatakları
DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Google Plus
Hastalar İçin Yataklar

Hasta denilince akla direk hastane gelmesi, hastane denilince de refekatçi geliyorsa akla o zaman sizde direk hasta yatakları ve hasta karyolası gibi şeyler düşünerek hem sizlerin hem de hastanızın rahatlığını düşünüyorsunuz demektir.

Her hastanede, kural gereği de olsa bazı özel sağlık ocakların da bile hasta yatağı bulunmaktadır ki devlet sağlık ocaklarında da bulunmalıdır diye düşünüyorum. Çünkü hastane ne kadar her yerde olsa da köy gibi yerler de özellikle doğu taraflarında çok az ve bazı köyler de ise yok diyebiliriz.

Hastane olmayan yerde de mutlaka sağlık ocağı tarzında yada sağlık ocağı mutlaka vardır. Sonuçta insanların sağlıkları ile ilgilenmek zorunda sağlık sektörü. Fakat bu tarz yerlerde hastalar için herhangi özel bir yatak vs. yok. Klasik uzanmak için olan katı yatak var ki yatak bile denmez ona. Hastalar gözetim altında kalmak zorunda oluyor bazen ve bu tarz durumlar da hazırlanan yataklar bile ne sağlıklı ne de hasta yatağı. Bu da hastayı konforsuz bırakırken tek düşündüğü “iyileşeyim de yatak sorun değil” dir.

Hasta yatağı çeşitleri çok olmakla beraber maddi imkanı olmayanlar için daha uygun fiyatlı manuel hasta yatakları da piyasadan temin edilebilmektedir. Bence en azından bunlardan verilmeli o köydeki sağlık ocaklarına diye düşünüyorum ki imkan var devletimizin ve hastaları düşünmemiz lazım. Sonuçta bizde bir gün hasta oluyoruz ve konfor arıyoruz dinlenirken, uzanırken.

Hasta Yatağı Seçiminde Faydalı Olabilecek Bazı Bilgiler

Hasta Yatağı Seçiminde Faydalı Olabilecek Bazı Bilgiler

Tıbbi malzemelerin hasta ve yakınlarının hayatında önemli bir yeri bulunmaktadır. Gelişen koşullar sayesinde ihtiyaçlara uygun şekilde rahat ve güvenilir ürünlere sahip olunmaktadır. 1996 yılından günümüze dek hastane ve tıbbi malzeme konusunda çalışmalarını devam ettiren Kariyer Medikal, başarılı sonuçlara ulaşmıştır. Müşteri memnuniyetine verilen değer sayesinde kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen firma, çeşitli ürünleri bireylerin hizmetine sunmaktadır.

Hasta yatağı ve hasta karyolası bu anlamda en çok talep edilen ürünler arasında yerini almaktadır. 2 motorlu elektrikli hasta karyolasından 3 motorlu asansörlü hasta karyolasına kadar geniş bir yelpazede üretim gerçekleştirilmektedir. Yalnızca yatak değil tıbbi malzemeler de ihtiyaçların karşılanması için hazırlanmaktadır.

Ürünlerde garanti süresinin yanı sıra indirimlerde mevcuttur. Böylelikle müşterilerin uygun fiyat ile istenilen özelliklere sahip yatak ve diğer malzemelere erişiminde kolaylık amaçlanmaktadır. Hasta ve bakıcıların doktor ile sağlık görevlilerinin yardımı sonrasında yatağın hangi özelliklere sahip olması gerektiğine karar verilmektedir. Bakım sürecinin en doğru, rahat ve güvenilir şekilde devam etmesi açısından atılması gereken adımlara dikkat edilmektedir.

Kariyer Medikal bünyesinde medikal sağlık ürünleri de bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye, paravan, koltuk değneği, kanedyen değnek ve yürüteç bunlardan bazılarıdır.

Hasta karyolasını satın almak yerine kiralamayı düşünenler içinde uygun koşullar mevcuttur. Ev tipi, 2 motorlu, ekonomik hasta karyolası ve Full ABS hasta karyolası kiralık olan ürünler arasındadır. Site üzerinden yapılacak incelemenin sonucunda diğer yatak modelleri hakkında bilgi sahibi olmakta mümkündür.

Sektördeki ihtiyacı giderebilmek adına üretilen çözümlerin hasta ve yakınlarının ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunması amaçlanmaktadır. Kariyer Medikal Hasta Yatakları, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Teknolojinin yardımıyla elde edilen ürünler zaman içerisinde gelişim göstermektedir. Konforlu hasta karyolası, paslanmaz çelik steril ürünler gereksinimlerin karşılanması adına önem arz etmektedir.

Ortopedik hasta yatağı tüm çeşitleri ile beraber firma bünyesinde üretilmektedir. Bunun yanı sıra ev tipi hasta yatağı modelleri de mevcuttur. Elektrikler kesildiğinde 9 voltluk pil desteği ile çalışan ev tipi hasta yatağında baş ve ayak kısmı yükseltilip alçaltılabilmektedir. Kolayca takılıp sökülebilen mdf ahşap başlık kolay temizlenebilir olması ile 360 derece dönebilen plastik tekerlekler ürünün diğer özelliklerindendir.

Bu ve bunun gibi daha birçok modele firmanın web sitesi aracılığı ile ulaşılabilmektedir. Ürünlere ait görsellerin eklendiği sitede ayrıca özelliklere yer verilmektedir. Sipariş verildikten sonra kapıda ödeme sistemi, kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleri müşterilere sunulmaktadır. İstanbul içi siparişlerde ise 3 saat içerisinde teslimat yapılabilmektedir.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      25 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın