Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatakları Satış Ve Kiralama

Hasta Yatakları Satış Ve Kiralama

Günümüz koşullarında yaşanan gelişmeler sonucunda bir hastalık sonucunda bakım hizmeti alması gereken kişiler içinde gereken çözümler üretilmektedir. Bireyin durumu dolayısıyla ihtiyaçları da değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla kullanılan malzemelerde buna bağlı olarak seçilmekte, hastaların hizmetine sunulmaktadır. Özellikle hasta yatağı ve hasta karyolası bunların başında gelmektedir. Çeşitli alternatifleri içerisinde barındıran bu modeller sayesinde hastaların daha rahat bir bakım sürecine kavuşmaları amaçlanmaktadır.

Sağlıklı insanlardan çok daha farklı gereksinimleri bulunan hasta bireylerin yanlarında bulunan ve bakımından sorumlu olan kişilerin hasta yatağı ve hasta karyolası seçiminde yardımcı olmaları beklenmektedir. Doktorların ve sağlık görevlilerinin önerileri dikkate alınarak yapılacak tercihin sonucunda hastanın güvenli, rahat ve konforlu bir yatağa kavuşabilmektedir.

Zaman içerisinde alternatiflerin çoğalması ile birlikte bütçeye uygun, istenilen özelliklere sahip yatak modellerine ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Tedavi sürecindeki kişinin yakınlarının uzman kişilerle görüşerek yapacağı doğru bir değerlendirmenin ardından hastaya en uygun yatak ve karyola seçimini yapılabilmektedir.

Hasta yatağı modelleri arasında hareketli ve otomatik olarak ayarlanabilenleri mevcuttur. Bu anlamda Kariyer Medikal firması aracılığıyla ihtiyaca ve bütçeye uygun şekilde satılık ve kiralık seçeneklerine ulaşmak mümkündür.

Kariyer Medikal firması bünyesinde yer alan ürünler içerisinde elektrikli, lazımlıklı, ahşap ev tipi, full ABS ve asansörlü hasta karyolası bulunmaktadır. 2, 3 ve 4 motorlu olarak üretilen bu modellerin satış ve kiralama seçenekleri kişilere sunulmaktadır.

Ahşap ev tipi hasta karyolası adlı ürün seçildiği takdirde ücretsiz serum askısı, pil, kurulum ve servis hizmetlerine sahip olunmaktadır. Üretimi esnasında karyolanın üst kısmına yerleştirilen hava delikleri aracılığıyla terlemenin önlenmesi amaçlanırken, baş ve ayak kısımlarının elektrik motorları sayesinde rahat bir şekilde hareket edebilmesi sağlanmaktadır. Kolay temizlenen bir yapıya sahip ahşap ev tipi hasta karyolasını satın almak isteyenler için kapıda ödeme yapabilme imkânının yanı sıra kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri de mevcuttur.

Firmanın satış ve kiralama yöntemi ile kişilere sunduğu seçeneklerden bir tanesi de 4 motorlu Full ABS hasta karyolasıdır. Bahsedilen bir önceki modelde olduğu gibi serum askısı, pil, servis ve kurulum hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca piston motorları sayesinde 180-200 kg ağırlıktaki hastalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Her ebat ve özellikte hasta karyolasına uygun hasta yatağının bulunduğu firmayla iletişime geçmek suretiyle ürünlerin nitelikleri, garanti süreleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilmek mümkündür. Tüm bunlarla birlikte site üzerinden araştırma yaparak modellerin görsellerine de ulaşılabilmektedir.

Kiralık Hasta Karyolası Modelleri

  • 2 Motorlu Ekonomik Model Kiralık Hasta Karyolası
  • 2 Motorlu Elektrikli Kiralık Hasta Karyolası
  • 2 Motorlu Alüminyum Yan Korkuluklu Kiralık Hasta Karyolası
  • ABS (Anti Bakteriyel Silinebilir) Baş ve Ayak Panelli Kiralık Hasta Karyolası
  • 2 Motorlu Full ABS Kiralık Hasta Karyolası
  • Kiralık Asansörlü Hasta Karyolası
  • 3 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası
  • 4 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası 

Kiralık Havalı Yatak Modelleri

  • Baklava Dilimli Kiralık Havalı Yatak
  • Boru Tipi Kiralık Havalı Yatak


Kariyer Medikal üretimi motorlu hasta yatakları

  
1429 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın