Kariyer Medikal Hasta Yatakları

DMCA.com Protection Status

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi DMCA Protection ile lisanslanmıştır. Yazılar ve resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Whatsapp Numaramız
Kariyer Medikal Hasta Yatakları Whatsapp No
Ürün Kataloğu
Hasta Karyolası ve Yatakları Ürün Kataloğu
Site Haritası
Etiketler
hasta yataklarıhasta karyolasıhasta yatağı fiyatlarıhasta yatağıhasta yatağı kiralamaortopedik hasta yatağıelektrikli hasta yataklarıhasta yatağı fiyatları, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, felçli yatağılazımlıklı hasta yatağı, motorlu hasta karyolası, elektrikli hasta yatakları
Hastalar İçin Yataklar

Bu internet sitesi sayesinde size lazım olan hasta yatağı ve karyolası gibi bütün tıbbi eşyaları satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İrtibata geçmek ve kiralama şartlarını tamamen öğrenmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarından birini arayabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi hızlı tutabilir ve tedarikinizi daha çabuk yapabilirsiniz.

Çok uzun süreli kullanılmayacak olan hasta yatağı satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken masrafı çok daha aşağıya çekebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı kiralama satın almaya göre daha avantajlı ve masrafsızdır.

Birçok büyük devlet hastanesi ve özel hastanelerin kullandığı kaliteli ve sağlam marka hasta yatağı ve diğer medikal ürünlerimizi siz de uygun fiyatlarla temin edebilir ve evinizdeki hastanın bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Elektrikli
hasta yatağı tedarikçisi Haskar Medikal firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Witra havalı yatak ürünlerinin ithalatını yapan Emek Sağlık partner firmamıza da teşekkürü borç biliriz.


...
Hasta Yatakları Modellerimiz

Hasta Karyolası Modellerimiz

Hasta karyolası modellerimiz iki ana kategoride toplanmıştır. En çok tercih edilen motorlu hasta karyolası ve günümüzde artık özel ihtiyaçlar dışında üretimi neredeyse durmuş manuel hasta karyolası. Motorlu karyola modellerimiz arasında en çok rağbet gören 2 motorlu hasta karyolası çeşitleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle firmamızda satılmaktadır. Bir üst model olan 3 motorlu hasta karyolası fiyatları da şirketimizde minimum seviyededir. 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ise karyolanın otomatik olarak bir çok harekete imkan sağlaması açısından tercih edilmektedir. Bu tip hasta karyolaları daha çok yoğun bakım ortamlarında kullanılmaktadır.
Hasta karyolaları üzerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış dört parçalı hasta yatağıvisco yatak ve lazer kesim hasta yatakları da stoklarımızda bulunan hasta yatağı çeşitlerindendir. Ayrıca hastanın vücudunda yatak basıncından dolayı belli bir süre sonra oluşabilecek basi yarası dediğimiz yaraların önlenmesi için kullanılan havalı yatak modellerimizi de internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Hasta karyolası ve yatağı ile birlikte hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü medikal ürünler firmamızda toptan ve perakende olarak satılmaktadır.
  
2391 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın